Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay Time Tracker 1.6.3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: mik61
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.01.2016
Rozmiar: 1,91 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 37

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gameplay Time Tracker 1.6.3.0

Gameplay Time Tracker to bardzo ciekawy i bezpłatny program, który przyda się nie tylko rodzicom, ale i zapalonym graczom, którzy chcą kontrolować czas spędzany przy komputerze. Aplikacja pozwala mierzyć i sprawdzać, ile czasu spędzamy grając w gry komputerowe.

Po instalacji i wstępnej konfiguracji programu Gameplay Time Tracker, uzyskujemy dostęp do biblioteki wszystkich zainstalowanych na komputerze gier. Znajdziemy tu wiele ciekawych informacji, między innymi na temat ilości uruchomień oraz czasie spędzonym nad poszczególnymi tytułami. Oczywiście w każdej chwili możemy zaktualizować listę na przykład po odinstalowaniu bądź instalacji gier. Oczywiście to tylko część z ciekawych funkcji i udogodnień.

Oprócz mierzenia czasu spędzanego na graniu, program Gameplay Time Tracker pozwala posegregować gry i przypisać je do różnych kategorii, na przykład bijatyki, sportowe, symulatory, wyścigi, strzelanki itp. Ponadto możemy dzielić gry na takie, które już ukończyliśmy oraz na takie, które dopiero czekają na przejście. Oprócz tego istnieje możliwość zdefiniowania, czy dana produkcja jest grą konwencjonalną, czy też do działania wymaga na przykład przeglądarki internetowej. 

Wszystkie zbierane i generowane przez program Gameplay Time Tracker dane mogą być przedstawione za pomocą zwykłej tabelki bądź wykresu. Oprócz wspomnianych danych dotyczących czasu, który spędziliśmy z daną grą, możemy się dowiedzieć ile kilometrów pokonała myszka na podkładce, ile razy wcisnęliśmy konkretny przycisk na kontrolerze itp. Co prawda program spodoba się głównie graczom, ale rodzice mogą sprawdzać, jak dużo czasu dziecko spędza przy komputerze grając. 

Podobne Pozostałe

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gameplay Time Tracker 1.6.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie