Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bluetooth Radar 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: ShaiR
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2015
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 165

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bluetooth Radar 2.2

Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera. Wystarczy, że uruchomimy program, by ten rozpoczął automatyczne skanowanie. Po chwili na ekranie zostają wyświetlone wyniki w postaci radaru kołowego, na której znajdują się wszystkie urządzenia Bluetooth w określonej od nas odległości.

Z wyników wyszukiwania możemy także odczytać dokładną nazwę każdego ze znalezionych urządzeń oraz uzyskać informację na temat autoryzacji i dostępu. W przypadku sparowanych z naszym komputerem urządzeń, Bluetooth Radar pozwala na bezpośredni transfer plików. Całość, pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosta w obsłudze. To za sprawą intuicyjnego menu oraz ograniczenia ilości opcji do minimum. Bluetooth Radar nie wpływa znacząco na szybkość pracy naszego komputera. Dzięki temu możemy instalować go nawet na nieco starszym sprzęcie. Całość zajmuje nieco ponad 1MB.

Podobne Pozostałe

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bluetooth Radar 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie