Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Uninstaller PRO 11.64

Kategoria: Pozostałe
Producent: Innovative Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 18.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 38

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced Uninstaller PRO 11.64

Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera. Dodatkowo całość pozwala na zarządzanie zainstalowanymi przeglądarkami internetowymi oraz na kompleksowe czyszczenie rejestru systemowego z pozostałości po odinstalowanych wcześniej aplikacjach.

Głównym zadaniem programu Advanced Uninstaller PRO jest, jak już wspomnieliśmy na początku, zarządzanie oraz całkowite usuwanie wybranych gier i programów. Po uruchomieniu programu, ten w specjalnym panelu wyświetla listę wszystkich zainstalowanych na dysku komponentów. My wybieramy te, których chcemy się całkowicie pozbyć, klikamy OK i gotowe. Cała reszta odbywa się całkowicie automatycznie. Warto dodać, że oprócz nazw zainstalowanych aplikacji, program wyświetla także dodatkowe informacje z nimi związane. Podczas deinstalacji wybranych komponentów usunięte zostają także wszystkie dodatkowe elementy z nimi związane (wpisy w rejestrze systemowym, katalogi powiązane z aplikacją i inne).

W czasie instalacji programu Advanced Uninstaller PRO należy zwrócić uwagę na proponowane dodatkowe komponenty, które mogą spowolnić pracę naszego komputera. Nie zalecamy ich instalacji.

Podobne Pozostałe

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • Network Notepad

  Bezpłatny notes pozwalający tworzyć interaktywne diagramy sieci komputerowych. Program współdziała ze wszystkimi wersjami Windowsa.

 • Asystent Korporacja

  Asystent Korporacja 2011 11.9.15 jest pakietem narzędzi do prowadzenia firmy.Asystent Korporacja 2011 11.9.15 zawiera moduły wszystkich programów z serii Asystent, są to przede wszystkim: system CRM do zarządzania kontaktami z klientem.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Uninstaller PRO 11.64Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie