Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Uninstaller PRO 11.64

Kategoria: Pozostałe
Producent: Innovative Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 18.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 36

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced Uninstaller PRO 11.64

Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera. Dodatkowo całość pozwala na zarządzanie zainstalowanymi przeglądarkami internetowymi oraz na kompleksowe czyszczenie rejestru systemowego z pozostałości po odinstalowanych wcześniej aplikacjach.

Głównym zadaniem programu Advanced Uninstaller PRO jest, jak już wspomnieliśmy na początku, zarządzanie oraz całkowite usuwanie wybranych gier i programów. Po uruchomieniu programu, ten w specjalnym panelu wyświetla listę wszystkich zainstalowanych na dysku komponentów. My wybieramy te, których chcemy się całkowicie pozbyć, klikamy OK i gotowe. Cała reszta odbywa się całkowicie automatycznie. Warto dodać, że oprócz nazw zainstalowanych aplikacji, program wyświetla także dodatkowe informacje z nimi związane. Podczas deinstalacji wybranych komponentów usunięte zostają także wszystkie dodatkowe elementy z nimi związane (wpisy w rejestrze systemowym, katalogi powiązane z aplikacją i inne).

W czasie instalacji programu Advanced Uninstaller PRO należy zwrócić uwagę na proponowane dodatkowe komponenty, które mogą spowolnić pracę naszego komputera. Nie zalecamy ich instalacji.

Podobne Pozostałe

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • KM Wakeup

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Uninstaller PRO 11.64Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie