Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced IP Scanner 2.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Famatech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 74

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced IP Scanner 2.4

Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp. Aplikacja odnajduje urządzenia, które łączą się z siecią zarówno za pośrednictwem WiFi, jak równie przewodowo. Całość dodatkowo wyświetla wszystkie najważniejsze informacje na temat znalezionych urządzeń: adres IP, nazwę producenta karty sieciowej, identyfikator MAC.

Advanced IP Scanner pozwala jednocześnie na skanowanie portów i wyszukiwanie danych, które udostępnione zostały przez innych użytkowników poprzez popularne protokoły (HTTPS, HTTP, RDP czy FTP). Kolejną opcją, o której warto wspomnieć jest możliwość zdalnego przejęcia kontroli nad wybranym urządzeniem w obrębie sieci. Wcześniej jednak na urządzeniu takim należy zainstalować oprogramowanie Radmin. 

Podczas instalacji oprogramowania możemy stworzyć również wersje portable, która działa na każdym urządzeniu bez konieczności jej ponownej instalacji.

Podobne Pozostałe

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced IP Scanner 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie