Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Absolute Uninstaller 5.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Glarysoft, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 70

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Absolute Uninstaller 5.3

Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows. Jego zalety to miedzy innymi - proste w obsłudze menu w języku polskim, skuteczność w odinstalowywaniu niechcianych komponentów oraz szybkość działania. Do dyspozycji użytkownika producent oddaje między innymi funkcje, które pozwalają na usunięcie oprogramowania złośliwego, którego skasowanie nie jest możliwe za pomocą standardowego deinstalera. Co więcej,

Absolute Uninstaller umożliwia także pozbycie się tak zwanego oprogramowania wsadowego. Nie zabrakło tutaj również narzędzi pozwalających na dokładne wyczyszczenie rejestru systemowego oraz zainstalowanych dysków twardych. Absolute Uninstaller jest kompleksowym narzędziem deinstalacyjnym, które ułatwi odinstalowywanie trudnych w usunięcie gier oraz programów, co w przyszłości pozwoli uchronić nas przed zaśmiecaniem systemu operacyjnego Windows.

Podobne Pozostałe

 • 360Amigo System Speedup Free

  360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Absolute Uninstaller 5.3



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie