Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Absolute Uninstaller 5.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Glarysoft, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 70

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Absolute Uninstaller 5.3

Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows. Jego zalety to miedzy innymi - proste w obsłudze menu w języku polskim, skuteczność w odinstalowywaniu niechcianych komponentów oraz szybkość działania. Do dyspozycji użytkownika producent oddaje między innymi funkcje, które pozwalają na usunięcie oprogramowania złośliwego, którego skasowanie nie jest możliwe za pomocą standardowego deinstalera. Co więcej,

Absolute Uninstaller umożliwia także pozbycie się tak zwanego oprogramowania wsadowego. Nie zabrakło tutaj również narzędzi pozwalających na dokładne wyczyszczenie rejestru systemowego oraz zainstalowanych dysków twardych. Absolute Uninstaller jest kompleksowym narzędziem deinstalacyjnym, które ułatwi odinstalowywanie trudnych w usunięcie gier oraz programów, co w przyszłości pozwoli uchronić nas przed zaśmiecaniem systemu operacyjnego Windows.

Podobne Pozostałe

 • Monitor Internetowy

  Monitor Internetowy JZK® X1 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiający kontrolowanie i zarządzanie połączeniami internetowymi w szybki i łatwy sposób.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • GTK+ 2.6 Runtime Environment

  Pobierz GTK+ 2.18.5 Runtime Environment za darmo. GTK+ 2.18.5 Runtime Environment jest niezbędny do uruchamiania niektórych programów. Free download programów po polsku z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Absolute Uninstaller 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie