Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4t Tray Minimizer 5.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: 4t-niagara
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 62

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis 4t Tray Minimizer 5.5

4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a. Umożliwia to w szybki sposób zwolnienie miejsca na systemowym pasku zadań. Ten bowiem bardzo często zapełniony jest przez ikony różnego rodzaju uruchomionych programów i aplikacji.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja po zainstalowaniu program 4t Tray Minimizer w pełni integruje się z systemem operacyjnym Windows, co za tym idzie, jego opcje pojawiają się we właściwościach oraz na pasku (tuż obok przycisku "minimalizuj") każdego uruchomionego programu. Kolejną zaletą 4t Tray Minimizer jest możliwość zarządzania naszymi ulubionymi aplikacjami, definiowanie dla nich różnego rodzaju skrótów klawiszowych czy wybieraniu opcji odpowiedzialnej za ich chowanie. Całość, pomimo braku polskiego menu nie powinna sprawić problemu w obsłudze nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. To za sprawą zastosowania niezwykle intuicyjnego interfejsu.

Podobne Pozostałe

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 4t Tray Minimizer 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie