Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4t Tray Minimizer 5.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: 4t-niagara
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 55

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis 4t Tray Minimizer 5.5

4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a. Umożliwia to w szybki sposób zwolnienie miejsca na systemowym pasku zadań. Ten bowiem bardzo często zapełniony jest przez ikony różnego rodzaju uruchomionych programów i aplikacji.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja po zainstalowaniu program 4t Tray Minimizer w pełni integruje się z systemem operacyjnym Windows, co za tym idzie, jego opcje pojawiają się we właściwościach oraz na pasku (tuż obok przycisku "minimalizuj") każdego uruchomionego programu. Kolejną zaletą 4t Tray Minimizer jest możliwość zarządzania naszymi ulubionymi aplikacjami, definiowanie dla nich różnego rodzaju skrótów klawiszowych czy wybieraniu opcji odpowiedzialnej za ich chowanie. Całość, pomimo braku polskiego menu nie powinna sprawić problemu w obsłudze nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. To za sprawą zastosowania niezwykle intuicyjnego interfejsu.

Podobne Pozostałe

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • Bluetooth Radar

  Bluetooth Radar to proste zarówno w działaniu, jak i w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zlokalizować wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth, które znajdują się w zasięgu naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 4t Tray Minimizer 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie