Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4sync 1.1.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: 4sync
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 7,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 101

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 4sync 1.1.5

4sync jest multiplatformową i bezpłatną aplikacją, pozwalającą zarządzać danymi i dzielić się z nimi ze znajomymi przez Internet. Program jest swego rodzaju zewnętrznymi dyskiem, do którego mamy dostęp z każdego komputera, telefonu czy tabletu. Jego zawartością możemy dzielić się ze znajomymi, a także sami możemy mieć dostęp do ich serwerów.


W wersji dostepnej za darmo, użytkownik może skorzystać aż z 15GB przestrzeni dyskowej online. Nasze pliki możemy udostepniać w dwojaki sposób:
1. z poziomu przeglądarki internetowej,
2. poprzez utworzenie specjalnego folderu w "Moich Dokumentach".

Intuicyjny interfejs w serwisie 4sync.com pozwala na w prosty sposób zarządzać danymi i synchronizować je z tymi, które dostepne są lokalnie.

Podobne Pozostałe

 • LinuxLive USB Creator (LiLi)

  LiLi czyli LinuxLive USB Creator to wyjątkowe narzędzia pozwalające na tworzenie bootowalnych wersji systemu Linux, które uruchamiane mogą być bezpośrednio z napędu USB - pendrive'a, zewnętrznego dysku itp.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 4sync 1.1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie