Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

4sync 1.1.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: 4sync
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 7,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 4sync 1.1.5

4sync jest multiplatformową i bezpłatną aplikacją, pozwalającą zarządzać danymi i dzielić się z nimi ze znajomymi przez Internet. Program jest swego rodzaju zewnętrznymi dyskiem, do którego mamy dostęp z każdego komputera, telefonu czy tabletu. Jego zawartością możemy dzielić się ze znajomymi, a także sami możemy mieć dostęp do ich serwerów.


W wersji dostepnej za darmo, użytkownik może skorzystać aż z 15GB przestrzeni dyskowej online. Nasze pliki możemy udostepniać w dwojaki sposób:
1. z poziomu przeglądarki internetowej,
2. poprzez utworzenie specjalnego folderu w "Moich Dokumentach".

Intuicyjny interfejs w serwisie 4sync.com pozwala na w prosty sposób zarządzać danymi i synchronizować je z tymi, które dostepne są lokalnie.

Podobne Pozostałe

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 4sync 1.1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie