Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

360Amigo System Speedup Free 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: 360Amigo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2011
Rozmiar: 3,07 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 694

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 360Amigo System Speedup Free 1.2

360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera. Przede wszystkim, program naprawia uszkodzone pliki i umożliwia skanowanie rejestru systemowego w poszukiwaniu niepotrzebnych i nieaktywnych kluczy, przyśpieszając w ten sposób, np. ładowanie się systemu czy też różnych aplikacji.  360Amigo System Speedup Free  potrafi wyszukać nieużywane pliki lub pozostałości po odinstalowanych programach i je szybko usunąć. Download Amigo System pozwala także na usunięcie z komputera wszelkich śladów aktywności w sieci, takich jak historia, logi, tymczasowe pliki, czy choćby ciasteczka.  

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i szybka w działaniu. Jej interfejs jest czytelny i do tego użytkownik ma możliwość wyboru polskiej wersji językowej przy instalacji. W porównaniu do edycji Pro, darmowa wersja 360Amigo System Speedup nie oferuje dostępu do kilku bardziej zaawansowanych opcji, takich jak, m.in. menadżer sterowników, czy też menadżer procesów. Warto pamiętać, że program może podczas wykonywania swoich prac usunąć jakiś ważny plik czy też dane, dlatego należy bardzo uważać przy jego użytkowaniu. 

Podobne Pozostałe

 • Uninstall Tool

  Pobierz Uninstall Tool do odinstalowywania zbędnych aplikacji!

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • Driver Magician Lite

  Jeśli potrzebujesz programu, przy użyciu którego stworzysz kopie zapasowe sterowników zainstalowanych w systemie Windows, to Driver Magician Lite jest stworzony dla Ciebie

 • Launchy 2.5

  Launchy to program, który przyda się każde osobie pracującej na komputerze. Dlaczego? Powód jest prosty - zajęcie tego typu wiąże się z koniecznością otwierania przeróżnych programów i plików, jak sesje, projekty, aplikacje, dokumenty czy pliki audio i wideo.

 • DirectX Happy Uninstall 5

  DirectX Happy Uninstall 5 to aplikacja, dzięki której możemy w łatwy i prosty sposób zarządzać znajdującymi się w systemie bibliotekami DirectX. Są to komponenty niezbędne do prawidłowego wyświetlania grafiki, zarówno podczas pracy na komputerze...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 360Amigo System Speedup Free 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie