Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

360Amigo System Speedup Free 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: 360Amigo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2011
Rozmiar: 3,07 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 686

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 360Amigo System Speedup Free 1.2

360Amigo System Speedup Free to darmowa wersja znanego programu do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Microsoft Windows, która oferuje sporą liczbę opcji mogących znacznie przyspieszyć działanie systemu i pracę komputera. Przede wszystkim, program naprawia uszkodzone pliki i umożliwia skanowanie rejestru systemowego w poszukiwaniu niepotrzebnych i nieaktywnych kluczy, przyśpieszając w ten sposób, np. ładowanie się systemu czy też różnych aplikacji.  360Amigo System Speedup Free  potrafi wyszukać nieużywane pliki lub pozostałości po odinstalowanych programach i je szybko usunąć. Download Amigo System pozwala także na usunięcie z komputera wszelkich śladów aktywności w sieci, takich jak historia, logi, tymczasowe pliki, czy choćby ciasteczka.  

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i szybka w działaniu. Jej interfejs jest czytelny i do tego użytkownik ma możliwość wyboru polskiej wersji językowej przy instalacji. W porównaniu do edycji Pro, darmowa wersja 360Amigo System Speedup nie oferuje dostępu do kilku bardziej zaawansowanych opcji, takich jak, m.in. menadżer sterowników, czy też menadżer procesów. Warto pamiętać, że program może podczas wykonywania swoich prac usunąć jakiś ważny plik czy też dane, dlatego należy bardzo uważać przy jego użytkowaniu. 

Podobne Pozostałe

 • StatBar

  StatBar to dość proste w użyciu ale jednocześnie niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu narzędzie. Za jego pomocą instalujemy specjalny pasek w górnej części ekranu, który informuje nas na bieżąco o wszystkich najważniejszych parametrach naszego komputera.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • ZHider 2.0

  ZHider to niewielke i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem,

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 360Amigo System Speedup Free 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie