Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinHex 16.1

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: X-Ways AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.03.2010
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 767

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinHex 16.1

Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

Downlaod WinHex 15 jest całkowicie darmowy. Najnowsza wersja opublikowana została 1 marca 2010 i nosi numer 15.6 WinHex 15 freeware pozwala na edytowanie zawartości partycji twardego dysku, płyt CD i DVD oraz archiwów ZIP. To nie wszystkie możliwości tego programu. Jeśli chcesz się przekonać, co potrafi, pobierz WinHex 15 i zobacz samemu! Z pewnością nie będziesz żałować tego kroku. Jedyną wadą aplikacji może być fakt, że nie mamy wersji WinHex 15 po polsku. Nie istnieje też żadne spolszczenie WinHex 15, wiec przyda się znajomość języka angielskiego do obsługi.

Jaki jeszcze inne zalety posiada dostępny za darmo WinHex 15? Z pewnością można tu zaliczyć różne techniki odzyskiwania danych, wsparcie dla typów plików NTFS, FAT, ReiserFS, Reiser4, UFS, CDFS i UDF, czyli praktycznie wszystkich, jakie są używane na komputerach. Nadto WinHex 15 free umożliwia klonowanie całej zawartości dysku! Użyteczną funkcją jest rozdzielanie i analizowanie plików, a także możliwość ich konwersji. Jeśłi znasz się na programowaniu, w programie znajduje się specjalny panel dla programistów, dzięki któremu możesz używać skryptów i tworzyć je samemu.

Nie trzeba chyba dodawać, że istnieje możliwość drukowania dowolnych podsumowań czy zapisów operacji. Wszystkie przeprowadzane czynności program dokonuje w tempie ekspresowym, wykorzystując cały wolny RAM Komputera. Dzięki temu nigdy nie musisz czekać na efekty wykonywanych operacji.

Programu tego możesz używać na systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jako że jest on bez przerwy dopracowywany, możesz używać WinHex 15 na Windows 7, nie będzie też problemów z używaniem WinHex 15 na XP i Vista. Niestety, nie istnieje wersja WinHex 15 pod Mac, podobnie jak i nie opracowano wersji WinHex 15 dla Linux. Twórcy programu nie planują wydania go na te systemy operacyjne.

Jeśli więc masz system operacyjny Windows, pobierz ten program! Choć nie jest dostępny WinHex 15 pl, to z pewnością przyda Ci się do codziennej pracy z plikami i twardym dyskiem!

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinHex 16.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie