Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualLab Data Recovery 7

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Binary Biz
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 8,5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 130

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VirtualLab Data Recovery 7

Program VirtualLab Data Recovery to wielofunkcyjne narzędzie, które za pomocą nowoczesnych funkcji pomoże Ci odzyskiwać dane z różnych nośników.
Jego pomoc będzie nieoceniona w przypadku awarii komputera bądź infekcji groźnego wirusa. Warto wspomnieć, że VL Data Recovery obsługuje wszystkie, najpopularniejsze systemy plików:
- FAT 16,
- FAT 32,
- FAT 12,
- NTFS.
Nie zabrakło także mozliwości odzyskiwania utraconych danych z nośników zewnętrznych.

Program docenią także właściciele zarysowanych płyt czy uszkodzonych partycji. Przydatną funkcją jest także opcja odzyskiwania dokumentów z naszej poczty elektronicznej czy zdjęć z kart pamięci
Z panelu sterowania użytkownik może wybrać jeden z trzech dostepnych trybów odpowiedzialnych za skanowanie. VirtualLab Data Recovery daje także możliwość odzyskania plików z systemu RAID. Wersja testopa programu umożliwia na przeskanowanie wybranego przez uzytkownika obszaru.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualLab Data Recovery 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie