Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unstoppable Copier 3.56

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Rodakil
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 79 Kb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1366

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unstoppable Copier 3.56

Jeżeli czasem obawiasz się, co się stanie z plikami na Twoim twardy dysku w przypadku jakiegoś wypadku lub awarii, możesz pozbyć się obaw. Dostępny za darmo Unstoppable Copier to program, jaki pozwoli Ci spać spokojnie. Został on stworzony do odzyskiwania danych z dysków uszkodzonych fizycznie. Pełna wersja Unstoppable Copier jest do pobrania w każdej chwili i nie kosztuje Cię ani grosza. Program bez trudu kopiuje pliki i foldery z uszkodzonych nośników, nie zatrzymując się, gdy trafi na uszkodzony sektor.

Jako że mamy Unstoppable Copier po polsku, na pewno nie zgubisz się w opcjach aplikacji. Możesz więc spokojnie wykonać download Unstoppable Copier i mieć pewność, że ważne pliki w przypadku awarii nie przepadną. Nie jest to wersja demo aplikacji, a Unstoppable Copier full. Program ten został przeznaczony dla systemów z dwóch rodzin operacyjnych. Możesz więc uruchomić Unstoppable Copier na Linux, a także Windowsach. Nie ma wersji Unstoppable Copier na Mac.

Pobierz Unstoppable Copier, jeśli masz Linux lub Widnows. Jeśli chodzi o systemu Microsoftu, Unstoppable Copier działa z Windows 7. Nie zauważono też problemów z działaniem Unstoppable Copier na Vista. Podobnie dobrze spisuje się Unstoppable Copier na XP.

Wersja Unstoppable Copier pl jest do pobrania w każdej chwili. Nie zapłacisz za to ani grosza, bowiem Unstoppable Copier jest za free. To również dodatkowe atuty tej aplikacji. Pobierz więc Unstoppable Copier I bądź spokojny o swój twardy dysk.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unstoppable Copier 3.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie