Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unstoppable Copier 5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Rodakil
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2010
Rozmiar: 387 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 643

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unstoppable Copier 5

Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5. Jest to świetna aplikacja, której cel to odzyskiwanie danych z wszelkich uszkodzonych nośników fizycznych, jak wspomniane karty aparatu, pendrive, DVD, CD czy też mobilne dyski twarde. Plik instalacyjny tego programu jest bardzo malutki – zaledwie 400 kb, jednak to wystarczy, by odzyskiwać dane. Unstoppable Copier download zajmuje moment, więc każdy może przetestować go samemu. A czy warto?

W Internecie można spotkać wiele opinii. Unstoppable Copier dostępny jest po polsku. Mnóstwo osób chwali go za skuteczność, jednak pojawia się również wiele zdań negatywnych, że aplikacja im nie pomogła. Kto ma rację? Najlepiej pobrać Unstoppable Copier za darmo i sprawdzić to samemu. Wedle producenta program działa skutecznie poprzez odczytywanie każdych uszkodzonych danych w częściach, a potem łączenie ich w jedną całość. Zapewnia to naprawienie każdego pliku, niezależnie od jego wielkości.

Unstoppable Copier pl może okazać się dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które mają archiwa na płytach. Aplikacja ta pozwoli na odzyskanie wszystkiego, jeśli nośniki zostaną uszkodzone. Program przeznaczony jest dla wszystkich systemów z rodziny Windows. Można więc bez problemu używać go na Vista i XP, a także pod Windows 7 Unstoppable Copier nie zawiedzie. Czy jednak rację mają Ci, którzy twierdzą, ze jest on nieskuteczny? Radzimy pobrać aplikację i przetestować ją osobiście. Nie kosztuje to ani grosza, więc warto spróbować. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unstoppable Copier 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie