Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unstoppable Copier 5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Rodakil
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2010
Rozmiar: 387 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 643

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unstoppable Copier 5

Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5. Jest to świetna aplikacja, której cel to odzyskiwanie danych z wszelkich uszkodzonych nośników fizycznych, jak wspomniane karty aparatu, pendrive, DVD, CD czy też mobilne dyski twarde. Plik instalacyjny tego programu jest bardzo malutki – zaledwie 400 kb, jednak to wystarczy, by odzyskiwać dane. Unstoppable Copier download zajmuje moment, więc każdy może przetestować go samemu. A czy warto?

W Internecie można spotkać wiele opinii. Unstoppable Copier dostępny jest po polsku. Mnóstwo osób chwali go za skuteczność, jednak pojawia się również wiele zdań negatywnych, że aplikacja im nie pomogła. Kto ma rację? Najlepiej pobrać Unstoppable Copier za darmo i sprawdzić to samemu. Wedle producenta program działa skutecznie poprzez odczytywanie każdych uszkodzonych danych w częściach, a potem łączenie ich w jedną całość. Zapewnia to naprawienie każdego pliku, niezależnie od jego wielkości.

Unstoppable Copier pl może okazać się dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które mają archiwa na płytach. Aplikacja ta pozwoli na odzyskanie wszystkiego, jeśli nośniki zostaną uszkodzone. Program przeznaczony jest dla wszystkich systemów z rodziny Windows. Można więc bez problemu używać go na Vista i XP, a także pod Windows 7 Unstoppable Copier nie zawiedzie. Czy jednak rację mają Ci, którzy twierdzą, ze jest on nieskuteczny? Radzimy pobrać aplikację i przetestować ją osobiście. Nie kosztuje to ani grosza, więc warto spróbować. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unstoppable Copier 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie