Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UndeleteMyFiles Pro 2.98

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SeriousBit
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 559

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis UndeleteMyFiles Pro 2.98

UndeleteMyFiles Pro to rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program do odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków twardych, napędów zewnętrznych i pamięci przenośnych.


Program pozwala również odzyskiwać wybrane typy plików spośród tych, które zostały skasowane i odzyskać dane z usuniętej skrzynki programu pocztowego. Program posiada również opcję tworzenia kopii zapasowych oraz bezpiecznych procedur kasowania plików z dysku.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UndeleteMyFiles Pro 2.98



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie