Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UndeleteMyFiles Pro 2.9

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SeriousBit
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.10.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 343

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis UndeleteMyFiles Pro 2.9

UndeleteMyFiles Pro to rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program do odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków twardych, napędów zewnętrznych i pamięci przenośnych.

Program pozwala również odzyskiwać wybrane typy plików spośród tych, które zostały skasowane i odzyskać dane z usuniętej skrzynki programu pocztowego. Program posiada również opcję tworzenia kopii zapasowych oraz bezpiecznych procedur kasowania plików z dysku.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UndeleteMyFiles Pro 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie