Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TestDisk 6.10

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Christophe Grenier
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4749

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis TestDisk 6.10

Dostępny za darmo TestDisk 6 to aplikacja, której zadaniem jest odzyskiwanie utraconych danych. Co odróżnia tą aplikację od innych to fakt, że została ona  pomyślana jako narzędzie do ponownego odtworzenia danych z partycji zniszczonych przez wirusy lub też złośliwe oprogramowanie. Jako że pełna wersja TestDisk 6 nie kosztuje ani grosza, wypróbuj ją!

Posiadając dostępny za free TestDisk 6 możesz być pewien, że odbudujesz takie rzeczy jak sektory rozruchowe NTFS i FAT oraz ich kopie zapasowe. Oczywiście program pozwoli także na odzyskanie plików zawartych na utraconych partycjach. Download TestDisk 6 nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na poczucie bezpieczeństwa, cokolwiek by się nie stało. W dodatku jest to program wielosystemowy, czyli możesz używać TestDisk 6 na Mac, a także bez problemu skorzystasz z dobrodziejstw TestDisk 6 na Linux. Nie mogło zabraknąć oczywiście wersji dla Windowsów. Sprawdzono działanie TestDisk 6 na Windows 7 i nie ma z nim żadnych kłopotów. Równie dobrze spisuje się TestDisk 6 na Vista. Jeśli natomiast masz wcześniejszy system, to z pewnością zainteresuje Cię informacja, ża TestDisk 6 współpracuje z XP.

Aplikacja ta powstała na licencji GNU, możesz więc pokusić się o przeprowadzenie na niej poprawek i udostępnienie za darmo ulepszonej wersji ludziom. Ale najpierw pobierz TestDisk 6 i zobacz w praktyce, jakie ma możliwości.  Nie jest to wersja testowa, nie jest to także wersja próbna, ale program TestDisk 6 full version.

Niestety, mimo wersji aplikacji w wielu językach świata (m.in. Rosyjski i Hiszopański), nie ma wersji TestDisk 6 po polsku. Jeśli jednak znasz angielski choćby w stopniu podstawowym, nie potrzeba Ci edycji TestDisk 6 pl.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TestDisk 6.10

dodał: ~Kamilfree , 22.12.2008

ha ;) program naprawdę ok ;)

dodał: ~gość , 27.10.2008

włączania i wyłączania, analfabeci!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie