Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sim Card Data Recovery 5.4

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Pro Data Doctor Pvt Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 83

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Sim Card Data Recovery 5.4

Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM. Dzięki niemu mamy możliwość między innymi przywrócić usunięte wiadomość SMS czy dane z książki kontaktowej. Całość działa nawet w przypadku uszkodzonych kart SIM. Sim Card Data Recovery to także możliwość zrobienia pełnej kopii zapasowej danych znajdujących się na dowolnej karcie SIM. Warto jednak dodać, że aby odzyskać lub skopiować dane z karty, użytkownik musi znać jej numer PIN.

W przeciwnym wypadku operacja zakończy się niepowodzeniem. Jest swego rodzaju zabezpieczenie przed wykradaniem danych z kart nie należących do użytkownika programu. Aby móc w pełni korzystać z możliwości aplikacji, należy wcześniej zaopatrzyć się w specjalny czytnik SIM USB. Urządzenia te nie są jednak drogie. Sim Card Data Recovery pomimo braku polskiego menu, nie powinien sprawić problemu z obsługą. To za sprawą dość prostego i intuicyjnego interfejsu. Kolejną zaletą oprogramowania jest jego niewielki rozmiar (zaledwie 1.5 MB).

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sim Card Data Recovery 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie