Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sim Card Data Recovery 5.4

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Pro Data Doctor Pvt Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 74

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Sim Card Data Recovery 5.4

Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM. Dzięki niemu mamy możliwość między innymi przywrócić usunięte wiadomość SMS czy dane z książki kontaktowej. Całość działa nawet w przypadku uszkodzonych kart SIM. Sim Card Data Recovery to także możliwość zrobienia pełnej kopii zapasowej danych znajdujących się na dowolnej karcie SIM. Warto jednak dodać, że aby odzyskać lub skopiować dane z karty, użytkownik musi znać jej numer PIN.

W przeciwnym wypadku operacja zakończy się niepowodzeniem. Jest swego rodzaju zabezpieczenie przed wykradaniem danych z kart nie należących do użytkownika programu. Aby móc w pełni korzystać z możliwości aplikacji, należy wcześniej zaopatrzyć się w specjalny czytnik SIM USB. Urządzenia te nie są jednak drogie. Sim Card Data Recovery pomimo braku polskiego menu, nie powinien sprawić problemu z obsługą. To za sprawą dość prostego i intuicyjnego interfejsu. Kolejną zaletą oprogramowania jest jego niewielki rozmiar (zaledwie 1.5 MB).

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sim Card Data Recovery 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie