Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Recover My Files 5.2

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: GetData
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.04.2010
Data modyfikacji: 11.12.2012
Rozmiar: 31,1 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 433

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Recover My Files 5.2

Zdarzyło Ci się wyrzucić przez nieuwagę jakiś ważny plik do kosza, który potem opróżniłeś? Nic straconego.  Dostępny za darmo Recover My Files 5.2 pozwoli Ci odzyskać utracone rzeczy. Choć nie ma wersji Recover My Files 5.2 po polsku, program jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wypróbuj go – download Recover My Files 5.2 jest całkowicie darmowy.

Ten użyteczny program pozwala na odzyskanie wszystkich usuniętych plików. Jest on na tyle mocny, że pozwala odzyskać pliki nawet po formacie i ponownym zainstalowaniu systemu operacyjnego! Pobierz Recover My Files 5.2 I zobacz, co możesz dzięki niemu zyskać. Uszkodzony twardy dysk czy też skasowany mail? Żaden problem. Program Recover My Files 5.2  jest za free dla użytku domowego. Jeżeli chcesz używać go w biurze czy firmie, musisz nabyć licencję – wynosi ona ok. 70 USD za jedno stanowisko.

Program Recover My Files 4.5 działa z Windows 7. Nie będzie problem z wcześniejszymi systemami, możesz wiec korzystać  z Recover My Files 5.2 na Xp i Vista. Niestety, nie ma wersji Recover My Files 5.2 na Mac. Nie skorzystasz również z dobrodziejstw Recover My Files 5.2 na Linux. Program ten dostosowany jest wyłącznie do systemów Windows.

Ponieważ na użytek domowy program jest darmowy, stanowi on świetną rzecz niezbędnika, jaki każdy użytkownik komputera powinien posiadać. Nie ma co spodziewać się wersji Recover My Files 5.2 pl, jednak program jest dość prosty w obsłudze i nie powinieneś mieć z nim problemów, nawet jeśli znasz ten język w stopniu podstawowym. Wypróbuj go zatem!

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Recover My Files 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie