Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Recover My Files 4.9.6.1541

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: GetData
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2011
Data modyfikacji: 26.06.2012
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 596

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Recover My Files 4.9.6.1541

Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5. Program odznacza się wysoką skutecznością działania i potrafi przywrócić różnego rodzaju pliki, zarówno dokumenty, pliki audio i wideo, obrazy, jak i archiwa. Ogółem download Recover My Files pozwala na odzyskanie plików zapisanych w ponad 300 różnych formatach, doskonale radząc sobie również z tymi które zostały usunięte z kosza lub nawet w wyniku formatu systemu. Ponadto aplikacja umożliwia również odzyskanie danych po awarii sprzętu, a także po błędzie tworzenie partycji, jak i po przypadkowym usunięciu jednej z nich.

Program umożliwia odzyskiwanie plików i danych nie tylko z dysku twardego, ale również z przenośnych nośników, takich jak dyskietki, karty pamięci, czy choćby pendrive’y. Co ważne wszelkie odzyskiwane w programie dane mogą być bezpośrednio wypalone na płytę CD lub DVD, co może okazać się niezwykle użyteczne zwłaszcza gdy mamy do czynienia z uszkodzonym dyskiem twardym, na którym zapis odzyskanych plików jest niemożliwy.

Recover My Files na pobierz to darmowa wersja testowa Standard, która jest pozbawiona kilku funkcji. Oprócz tego program jest również dostępny w bardziej zaawansowanych wersjach Professional i Technician o których można więcej przeczytać na stronie projektu.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Recover My Files 4.9.6.1541Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie