Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Recover Disc 1.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SoftLogica
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1018

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Recover Disc 1.0

Recover Disc 1.0 to program do odzyskiwania danych, który przyda się każdemu – zarówno w domu, jak i w firmie. Zalety tego programu to łatwa obsługa i duża efektywność. Choć nie ma wersji Recover Disc 1.0 po polsku, to jednak wystarczy tylko znajomość angielskiego w języku podstawowym, aby skutecznie działać. Download Recover Disc 1.0 w pełnej wersji nie jest możliwy, możesz jednak przetestować aplikację w wersji demonstracyjnej. Pozwoli Ci ona na korzystanie z programu przez 30-dni. Jeśli więc zastanawiasz się na zakupem, pobierz Recover Disc 1.0 trial.

Dzięki dostępnej za free w wersji Recover Disc 1.0, zobaczysz jak łatwo można odzyskiwać dane z uszkodzonych płyt (Blu-ray, DVD, CD). Program Recover Disc 1.0 działa z Windows 7. Nie będzie też problemów z uruchomieniem  Recover Disc 1.0 an Vista. Bez kłopotów użyjesz również Recover Disc 1.0 na XP I 2003, a nawet 2000. Niesttey, nie ma wersji Recover Disc 1.0 na Mac. Nie wiadomo również nic o wersji Recover Disc 1.0 na Linux.

Cena programu top 27 UDS za licencję na jedno stanowisko. Nim wydarz pieniądze, przetestuj Recover Disc 1.0 za darmo. Wersja trail Recover Disc 1.0 jest za free.
.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Recover Disc 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie