Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Recover Disc 1.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SoftLogica
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1012

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Recover Disc 1.0

Recover Disc 1.0 to program do odzyskiwania danych, który przyda się każdemu – zarówno w domu, jak i w firmie. Zalety tego programu to łatwa obsługa i duża efektywność. Choć nie ma wersji Recover Disc 1.0 po polsku, to jednak wystarczy tylko znajomość angielskiego w języku podstawowym, aby skutecznie działać. Download Recover Disc 1.0 w pełnej wersji nie jest możliwy, możesz jednak przetestować aplikację w wersji demonstracyjnej. Pozwoli Ci ona na korzystanie z programu przez 30-dni. Jeśli więc zastanawiasz się na zakupem, pobierz Recover Disc 1.0 trial.

Dzięki dostępnej za free w wersji Recover Disc 1.0, zobaczysz jak łatwo można odzyskiwać dane z uszkodzonych płyt (Blu-ray, DVD, CD). Program Recover Disc 1.0 działa z Windows 7. Nie będzie też problemów z uruchomieniem  Recover Disc 1.0 an Vista. Bez kłopotów użyjesz również Recover Disc 1.0 na XP I 2003, a nawet 2000. Niesttey, nie ma wersji Recover Disc 1.0 na Mac. Nie wiadomo również nic o wersji Recover Disc 1.0 na Linux.

Cena programu top 27 UDS za licencję na jedno stanowisko. Nim wydarz pieniądze, przetestuj Recover Disc 1.0 za darmo. Wersja trail Recover Disc 1.0 jest za free.
.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Recover Disc 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie