Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

R-Studio 5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: R-Tool Technology
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 9.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 493

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis R-Studio 5

R-Studio 5 to wedle wielu opinii najlepsza aplikacja do odzyskiwania skasowanych danych. Możesz przekonać się o możliwościach tego programu – jest możliwy download R-Studio 5 w wersji demonstracyjnej. Jeśli więc potrzebne Ci narzędzie do zapewnienia sobie bezpieczeństwa zapisanych danych, pobierz R-Studio 5 w wersji pokazowej. Dzięki niej będziesz mógł odzyskać małe pliki, które mają nie więcej niż 64 kb.

Wersja demo R-Studio 5  do pobrania ukaże Ci, jak można odzyskać skasowane pliki  z takich partycji jak FAT12, NTFS, HFS (używany na Mac), Ext2FS i Ext3FS (Linux). Jak więc widzisz pełna wersja R-Studio 5 przeznaczona jest na wszystkie aktualnie używane systemy operacyjne na świecie. Co prawda nie ma wersji R-Studio 5  po polsku, jednak jeżeli znasz angielski w stopniu podstawowym, nie będziesz miał problemów z obsługą programu.

Pełna wersja R-Studio 5 nie jest za darmo. Jej koszt waha się od 30 do 1000 USD – w zależności od wersji. Nim jednak zdecydujesz się wydać pieniądze, ściągnij R-Studio 5 za free i przetestuj jego możliwości. Program działa na systemach 32-bit, nie będzie też problemów z używaniem R-Studio 5 na x64. Tak więc możesz pracować z R-Studio 5 na Windows 7. Nie ma też przeciwwskazań, aby używać R-Studio 5 na Vista, a także odzyskiwać pliki dzięki R-Studio 5 na XP.

Wersja R-Studio 5 pl nie istnieje również na inne systemy operacyjne. Jeśli więc myślisz o używaniu R-Studio 5 na Linux czy też chcesz zakupić R-Studio 5 na Mac, przyda się znajomość angielskiego. Pobierz wersję demo, aby zobaczyć, jak sobie poradzisz.  

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: R-Studio 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie