Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

R-Studio 4.5 Build 127493

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: R-tools Technology Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 577

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis R-Studio 4.5 Build 127493

R-Studio to bardzo użyteczny i wysoce efektywny ptogram służacy do odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych danych.

Twócy programu dostaraczają nowej, unikalnej techniologii pozawalającej na skuteczne odzyskiwanie danych z partycji FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Aplikacja pracuje zarówno na dyskach w danym komputerze jak i w tych dostępnych poprzez sieć lokalną. R-Studio potrafi poradzić sobie z partycjami sformatownymi, uszkodzonymi lub zwyczajnie wyczyszczonymi. Konfiguracja programu i jego użytkowanie są bardzo proste i nie sprwaią problemu nawet początkującym użytkownikom.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: R-Studio 4.5 Build 127493Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie