Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

R-Studio 4.5 Build 127493

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: R-tools Technology Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 569

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis R-Studio 4.5 Build 127493

R-Studio to bardzo użyteczny i wysoce efektywny ptogram służacy do odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych danych.

Twócy programu dostaraczają nowej, unikalnej techniologii pozawalającej na skuteczne odzyskiwanie danych z partycji FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Aplikacja pracuje zarówno na dyskach w danym komputerze jak i w tych dostępnych poprzez sieć lokalną. R-Studio potrafi poradzić sobie z partycjami sformatownymi, uszkodzonymi lub zwyczajnie wyczyszczonymi. Konfiguracja programu i jego użytkowanie są bardzo proste i nie sprwaią problemu nawet początkującym użytkownikom.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: R-Studio 4.5 Build 127493Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie