Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Inspector File Recovery 4.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: CONVAR DEUTSCHLAND GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1525

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Inspector File Recovery 4.0

PC Inspector File Recovery 4.0 to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych. Program przywraca dane w systemach plików FAT 12/16/32 i NTFS. Aplikacja potrafi odzyskać pliki wraz z oryginalnymi nazwami i oznaczeniami czasu nawet jeżeli wpis nagłówka nie jest już dostępny. W systemach FAT program automatycznie znajduje partycje, nawet gdy boot sector czy matryca FAT została wymazana czy uszkodzona. Po przeprowadzeniu skanu napędu, prosty w obsłudze interfejs automatycznie wyświetla pliki, które mogą zostać odzyskane i zostały umieszczone przez program w folderze "Deleted". Menu ma formę drzewka znanego z Eksplorera Windows. Odzyskane pliki można zapisać także na dyskach sieciowych. Funkcja "Spcecial Recovery" umożliwia dodatkowo odzyskiwanie plików o formatach: ARJ, AVI ,BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV, ZIP.

Uwagi:
-PC Inspector File Recovery 4.0 nie znajdzie zastosowania w przypadku mechanicznego uszkodzenia napędu, w sytuacji gdy BIOS nie wykrywa urządzenia.
-Nie należy instalować programu na dysku, z którego zamierzamy odzyskiwać dane, lecz z odrębnego napędu.
-Do prawidłowej pracy potrzebny jest sprawny Windows, program nie współpracuje z Windows Vista.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Inspector File Recovery 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie