Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC Inspector File Recovery 4.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: CONVAR DEUTSCHLAND GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PC Inspector File Recovery 4.0

PC Inspector File Recovery 4.0 to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych. Program przywraca dane w systemach plików FAT 12/16/32 i NTFS. Aplikacja potrafi odzyskać pliki wraz z oryginalnymi nazwami i oznaczeniami czasu nawet jeżeli wpis nagłówka nie jest już dostępny. W systemach FAT program automatycznie znajduje partycje, nawet gdy boot sector czy matryca FAT została wymazana czy uszkodzona. Po przeprowadzeniu skanu napędu, prosty w obsłudze interfejs automatycznie wyświetla pliki, które mogą zostać odzyskane i zostały umieszczone przez program w folderze "Deleted". Menu ma formę drzewka znanego z Eksplorera Windows. Odzyskane pliki można zapisać także na dyskach sieciowych. Funkcja "Spcecial Recovery" umożliwia dodatkowo odzyskiwanie plików o formatach: ARJ, AVI ,BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV, ZIP.

Uwagi:
-PC Inspector File Recovery 4.0 nie znajdzie zastosowania w przypadku mechanicznego uszkodzenia napędu, w sytuacji gdy BIOS nie wykrywa urządzenia.
-Nie należy instalować programu na dysku, z którego zamierzamy odzyskiwać dane, lecz z odrębnego napędu.
-Do prawidłowej pracy potrzebny jest sprawny Windows, program nie współpracuje z Windows Vista.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC Inspector File Recovery 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie