Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Passware Kit Enterprise 11.1.4411

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Lostpassword.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.09.2010
Data modyfikacji: 03.01.2012
Rozmiar: 33,42 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 291

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Passware Kit Enterprise 11.1.4411

We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła. Odzyskiwanie haseł odbywa się wówczas za pomocą specjalnych programów, a jednym z nich jest Passware Kit Enterprise w najnowszej wersji: 11.1.4411. Ma on bardzo prosty interfejs – wybieramy narzędzie do odzyskania hasła, wciskamy jeden przycisk i gotowe. Niestety, nie ma wydania Passware Kit Enterprise 10 za darmo, a prezentowana tu wersja testowa pozwala na jego używanie przez określony czas.

Program obsługuje szereg aplikacji. Są tu między innymi Excel, Word, Windows XP/2000/NT, QuickBooks, Access, FileMaker, Outlook, Outlook Express, Exchange, WinZip, PKZip, ZIP, WinRAR, Network Connections, SQL, BestCrypt, OneNote, PowerPoint, VBA Visual Basic modules, 1-2-3, Internet Explorer, EFS - Encrypted File System, Acrobat, Quicken, Lotus 1-2-3, Lotus Notes, Lotus Organizer, Lotus WordPro, Quattro Pro, Backup, Project, MYOB, Paradox, ACT!, Mail, Schedule+, Money, WordPerfect, WordPro. Na tym jeszcze nie koniec, ale zamiast o tym czytać, lepiej spróbować samemu. Tym bardziej, że download Passware Kit Enterprise w wersji testowej jest bezpłatny. Sam plik instalacyjny ma 35 MB i czas jego pobierania uzależniony jest od szybkości łącza internetowego.

Aplikacja pracuje doskonale w środowisku Windows. Nie będzie kłopotów z używaniem jej na Vista i XP. Także próby działania Passware Kit Enterprise pod Windows 7 były pozytywne. Dzięki temu programowi utrata czy zapomnienie hasła nigdy nie staną się problemem.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Passware Kit Enterprise 11.1.4411Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie