Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PassTool Password Reader 8.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Rafał Jelitto
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Data modyfikacji: 26.01.2012
Rozmiar: 1,22 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1871

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PassTool Password Reader 8.0

W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło. Można je sobie zapisywać na kartce, w pliku tekstowy czy gdziekolwiek indziej, jednakże co robić, jeśli nagle utracimy te archiwa, a nie pamiętamy hasła? Wtedy z pomocą przychodzi PassTool Password Reader 8.0. To program stworzony przez polskiego programistę i rozpowszechniany za darmo. Pomaga on odzyskać hasła z takich stron i witryn jak Firefox (od wersji 3), Opera, Internet Explorer (wersje 7 i 8), Chrome, a także komunikatorów Gadu-Gadu, AQQ, MSN Live Messenger czy Gmail Notifier.

Na tym nie koniec zalet programu. Odzyskiwanie haseł to nie wsyztsko, czym dysponuje Passtool Password Reader. Mamy tu także możliwość odczytu historii z przeglądarek Opera, Firefox czy IE, zajrzenie do archiwów i profili kontaktów z Gadu-Gadu (wersja 10 – jest ona na naszych stronach do pobrania za darmo) i Tlen (od 7 w górę), a także generowanie słowników. Można więc rzecz, że jest to również program do hakowania, choć oczywiście tylko w pożytecznych celach. Czytleny interfejs sprawia, że każdy opanuje ten program w dosłownie parę chwil.

W każdej chwili można ściągnąć PassTool Password Reader 8.0 z tej strony. To całkowicie darmowa aplikacja, jednak jej twórca zabrania wykorzystywania do celów komercyjnych. Takie narzędzie przyda się każdemu użytkownikowi, więc zapraszamy do pobrania go. Plik instalacyjny ma zaledwie 1,61 MB, więc jego pobieranie zajmie tylko krótką chwilę.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PassTool Password Reader 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie