Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IsoBuster 2.7

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Smart Projects
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 762

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis IsoBuster 2.7

Gdy zdarzy nam się, że płyta ulegnie uszkodzeniu lub zarysowaniu, ciężko jest wówczas odczytać z niej dane. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że dane można przenieść z takiego wadliwego nośnika. Służy do tego między innymi program IsoBuster 2.7. Jest możliwy download IsoBuster 2.7 w wersji shareware, czyli do użytku domowego. Jeśli jednak chcesz, aby pełna wersja IsoBuster 2.7 pojawiła się w Twojej firmie czy biurze, musisz uiścić opłatę.

W obu przypadkach gotowy do pobrania IsoBuster 2.7 pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonych płyt CD, DVD, BD i HD DVD. Możesz dzięki tej aplikacji przekopiować zbiory plików na twardy dysk, co pozwoli Ci na zapisanie ich znowu w dowolnej postaci na nowej płycie. Oczywiście darmowy IsoBuster 2.7 pozwala również zapisywać obrazy płyty w formacie ISO. Dzięki programowi mozesz również przeglądać obrazy płyt zapisanych w popularnych formatach. Co prawda nie ukazała się wersja IsoBuster 2.7 po polsku,  jednak istnieje możliwość dodania pluginów (wtyczek) językowych. Być może więc ktoś wykonał spolszczenie IsoBuster 2.7. Jeśli je znajdziesz, łatwo zmienisz wersję program na IsoBuster 2.7 pl.

Jeśli  więc chcesz mieć pewność, że Twoje pliki nie zostaną nigdy utracone, pobierz IsoBuster 2.7. Link pod tym opisem to wersja full IsoBuster 2.7. Aby używać programu w firmie czy biurze musisz uiścić opłatę wynoszącą 29,95 USD. Będzie wówczas możliwość pobrania programu do używania biznesowego. Możesz stosować IsoBuster 2.7 na Windows 7 oraz wcześniejszych systemach operacyjnych. Tak więc użyjesz IsoBuster 2.7 na XP, a także bez problem uruchomisz IsoBuster 2.7 na Vista. Niestety, nie ma wersji IsoBuster 2.7 na Linux. Nie istnieje także program IsoBuster 2.7 w wersji Mac.

Dostępny za darmo IsoBuster 2.7 przyda się dosłownie każdemu, kto tylko archiwizuje dane. Jeśli zaliczasz się do takich osób, pobierz IsoBuster 2.7 za darmo i bądź pewien, ze zapisane na płycie zdjęcia z wakacji nigdy nie przepadną! To nie jest wersja trial IsoBuster 2.7, ale pełna aplikacja, dzięki której możesz poczuć komfort bezpieczeństwa. Obsługa jest dość prosta i jeśli znasz angielski w stopniu podstawowym, nie będziesz mieć żadnych problemów z używaniem aplikacji. Spróbuj - IsoBuster 2.7 jest za free. Poszukaj za programów do odzyskiwania danych za darmo w dziale narzędzia - Programy - Odzyskiwanie danych.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IsoBuster 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie