Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IsoBuster 4.4

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Smart Projects
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2011
Data modyfikacji: 18.03.2014
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 458

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IsoBuster 4.4

IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów. Aplikacja oferuje wsparcie dla wszystkich najważniejszych formatów nośników, począwszy od najpopularniejszych CD-R, CD-RW, CD-ROM, DVD-R, DVD+ R, DVD-RW, aż po bardziej egzotyczne formaty, jak np. DVD+VR, DVD-VM czy choćby SACD. Program został wyposażony w różne narzędzia umożliwiające odczyt uszkodzonych sektorów na różnych nośnikach, a następnie odzyskiwanie z nich utraconych lub uszkodzonych danych, którą mogą być automatycznie przeniesione na dysk twardy lub też wyeksportowane jako obraz płyty. 

Oprócz odzyskiwania danych, download IsoBuster pozwala również na przeglądanie obrazów płyt, a także wykonywanie różnych operacji na znajdujących się w nich plikach. Dzięki temu możliwe jest, np. kopiowanie pojedynczych plików z wybranego obrazu płyty na dysk komputera. IsoBuster obsługuje większość najważniejszych formatów obrazów, takich jak *.ISO (Nero, BlindRead, Creator), *.BIN (CDRWin), *.IMG (CloneCD), *.CCD (CloneCD), *.NRG (Nero), *.GCD (Prassi), *.CUE (CDRWin), *.CDI (DiscJuggler), *.MDS (Alcohol), *.MDF (Alcohol), *.IBP (IsoBuster) i wiele innych. IsoBuster dostępny na pobierz to darmowa wersja programu, która w porównaniu do edycji płatnej jest pozbawiona kilku bardziej zaawansowanych funkcji. Co ważne jest to wersja IsoBuster pl, przez co nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jej wszystkimi możliwościami.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IsoBuster 4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie