Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IE Password Decryptor 6.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SecurityXploded
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2014
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IE Password Decryptor 6.5

IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer (logowanie na pocztę e-mail, czy różnego rodzaju strony internetowe, gdzie wymagany jest login oraz hasło - serwisy społecznościowe, fora internetowe, itd).

Całość nie działa podczas prób odzyskiwania haseł do serwisów zabezpieczonych protokołem HTTPS (na przykład banki). mamy tutaj więc do czynienia z odszyfrowywaniem zakodowanych haseł zapisanych w systemie poprzez stosowanie funkcji autouzupełniania lub autoryzacji poprzez niezabezpieczony protokół HTTP Basic Authentication. Całość działa z przeglądarką Microsoftu w wersjach od 4 do 9 włącznie. Użytkownik ma możliwość wyboru zapisu listy odzyskanych haseł w postaci pliku TXT, HTML lub XML. Warto pamiętać, że IE Password Decryptor jest traktowany przez niektóre programy antywirusowe, jako oprogramowanie niebezpieczne. Należy w tym wypadku dodać aplikację jako bezpieczny wyjątek.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IE Password Decryptor 6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie