Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IE Password Decryptor 6.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: SecurityXploded
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2014
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IE Password Decryptor 6.5

IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer (logowanie na pocztę e-mail, czy różnego rodzaju strony internetowe, gdzie wymagany jest login oraz hasło - serwisy społecznościowe, fora internetowe, itd).

Całość nie działa podczas prób odzyskiwania haseł do serwisów zabezpieczonych protokołem HTTPS (na przykład banki). mamy tutaj więc do czynienia z odszyfrowywaniem zakodowanych haseł zapisanych w systemie poprzez stosowanie funkcji autouzupełniania lub autoryzacji poprzez niezabezpieczony protokół HTTP Basic Authentication. Całość działa z przeglądarką Microsoftu w wersjach od 4 do 9 włącznie. Użytkownik ma możliwość wyboru zapisu listy odzyskanych haseł w postaci pliku TXT, HTML lub XML. Warto pamiętać, że IE Password Decryptor jest traktowany przez niektóre programy antywirusowe, jako oprogramowanie niebezpieczne. Należy w tym wypadku dodać aplikację jako bezpieczny wyjątek.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IE Password Decryptor 6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie