Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG Tools 3

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Krzysztof Mortka
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.10.2010
Rozmiar: 1.23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1890

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG Tools 3

GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg. To nowe GG Tools przyda się każdemu użytkownikowi tego najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego. Jeśli zdarzy się skasować hasło lub też po prostu zapomnieć, wówczas aplikacja będzie jak znalazł.

Tym bardziej, że download GG Tools trwa moment – to tylko niecałe 1,5 MB do pobrania. Nawet przy wolnym łączu będzie to krótka chwila. A program prócz samego odzyskiwania hasła pomaga też w odzyskaniu danych Ery Omnix, wysłane SMS-y, ustawienia Proxy. Nadto dzięki Gadu Gadu Tools można utworzyć kopię zapasową profilu – możemy dzięki temu mieć pewność, że nigdy nie stracimy listy kontaktów! Kopię można wykorzystać także, jeśli wprowadziliśmy nowe ustawienia i nie podobają się nam one, a chcemy odzyskać stare.

Możesz także zaskoczyć znajomych – pobierz GG Tools i stwórz pionowy opis pod swoim profilem. Działa to nie tylko pod GG, ale tez pod innymi komunikatorami (mamy ich sporo w tym dziale). Dodatkowo aplikacja ta zapewnia ciągła łączność ze światem – możemy zmieniać serwer, gdy używany przez nas zepsuje się lub zostanie wyłączony.

GGH Tools 3 pozwala odzyskać hasło na trzy sposoby. Pierwszy to online. Drugi – słownikowy. Trzeci – Brute Force, czyli wymuszenie. Jeśli stracimy hasło, z pewnością dzięki któremuś z tych sposobów je odzyskamy. Wybór należy wyłącznie do użytkownika.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG Tools 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie