Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyRecovery 6.2 Professional

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Kroll Ontrack
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 43.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1589

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EasyRecovery 6.2 Professional

EasyRecovery 6.2 Professional to świetny program, dzięki któremu można odzyskiwać dane z uszkodzonych nośników. Możemy z niego korzystać zarówno w wypadku przenośnych, jak i stacjonarnych. Kategorie te obejmują twarde dyski, dyskietki, pendrive i inne. Choć nie jest to program do odzyskiwania  danych za darmo, to jednak zalecany jest jego zakup dla wszystkich firm, biur, itp. Nim jednak wydasz na niego pieniądze, możesz wykonać download EasyRecovery 6.2 w wersji demonstracyjnej. Masz tu podgląd plików do odzyskania, jednak nie ma możliwości ich zapisu.

Najnowszy EasyRecovery 6.2 potrafi naprawić uszkodzone pliki programów pocztowych, a także pliki wszelkich formatów pakietu Office, jak Excel czy Word.  Jeśli chcesz przekonać się o jego wielkich możliwościach, pobierz EasyRecovery 6.2 w wersji demo. Aplikacja EasyRecovery 6.2 działa na Windows 7 I innych systemach operacyjnych Microsoftu. Możesz zatem używać EasyRecovery 6.2 na Vista, bez problemu przetestujesz także możliwości EasyRecovery 6.2 na XP. Pozwoli Ci to zadecydować, czy warto zainwestować w pełną wersję programu.

Niestety, nie skorzystasz z EasyRecovery 6.2 na Mac. Brak także wersji EasyRecovery 6.2 na Linux, jednak program jest cały czas rozwijany, może więc pewnego dnia pojawi się wersje przeznaczone i na te systemy operacyjne. Póki co jednak ich użytkownicy muszą poszukać innych aplikacji. Jak wspomnieliśmy, EasyRecovery 6.2 nie jest za darmo. Pełna wersja EasyRecovery 6.2 kosztuje od 820,00 PLN do 8 320,00 PLN. Ta ostatnia opcja to pełny program z licencją na kilkaset stanowisk. Do małej firmy wystarczy najtańsza wersja, pozwalająca na zainstalowanie full wersji EasyRecovery 6.2 na dwudziestu komputerach.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy warto wydać pieniądze, wersja EasyRecovery 6.2 do pobrania powinna rozwiać Twoje wątpliwości. Ściągnij więc EasyRecovery 6.2 za free i zobacz, jak szybko i sprawnie można odzyskiwać dane, które wydają się być utracone na zawsze. Dodatkowym atutem aplikacji jest fakt, że EasyRecovery 6.2 jest po polsku. Wersja programu do pobrania to oczywiście EasyRecovery 6.2 pl – możesz dzięki niej ocenić także polonizację tej produkcji.

Nie jest to trial EasyRecovery 6.2, a wersja demonstracyjna. Pokaże Ci, co można zrobić, jednak nie będzie można zapisać odzyskanych danych. Jeśli nie potrzebujesz tego typu programu do żadnej firmy, na naszych stronach znajdziesz aplikacje podobne do EasyRecovery 6.2 za free. Poszukaj darmowego programu do przywracania utraconych plików w dziale Odzyskiwanie danych.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyRecovery 6.2 Professional

dodał: ~aa , 23.12.2011

to nie jest licencja Freeware tylko trial

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie