Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyRecovery Home 10.1.0.1

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Kroll Ontrack Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis EasyRecovery Home 10.1.0.1

EasyRecovery to niezwykle rozbudowany i zarazem prosty w obsłudze program do odzyskiwania danych. Tutaj możecie pobrać jego nieco uproszczoną wersję Home, która doskonale sprawdzi się w warunkach domowych. EasyRecovery Home umożliwia użytkownikowi odzyskać skasowane lub przypadkowo utracone dane (pliki, całe foldery i partycje) w formacie FAT lub NTFS. Nie zabrakło również możliwości odzyskiwania skompresowanych plików ZIP. Co ważne, program umożliwia także stworzenie specjalnej dyskietki startowej, dzięki której uruchomimy komputer nawet w przypadku uszkodzonej partycji z systemem operacyjnym.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyRecovery Home 10.1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie