Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cain and Abel 4.9

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Cain and Abel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2014
Rozmiar: 7.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 95

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cain and Abel 4.9

Obecnie każdy, kto korzysta z komputera musi znać szereg ustalonych wcześniej haseł. Począwszy od hasła do swojego konta w Windows, przez różnego rodzaju hasła zabezpieczające pliki i foldery po hasła w przeglądarce internetowej. Zdarza się, że któreś z nich po prostu wypadnie nam z głowy. Co wtedy? Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne  i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

Dzięki niemu już nie musimy się stresować w przypadku, kiedy zapomnimy jakiegoś hasła. Całość jest dodatkowo dość prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Program do odzyskiwania haseł wykorzystuje między innymi takie metody, jak:

- rejestracja połączeń VoIP,
- crackowanie zaszyfrowanych haseł poprzez stosowanie słowników,
- dekodowanie pomieszanych haseł,
- "podsłuch" sieci.
Najnowsza odsłona programu może ponadto pochwalić się szybszym działaniem oraz kilkoma nowymi funkcjami, wśród których znajdziemy obsługę protokołów SSH-1 oraz HTTPS i Arp Poison Routing.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cain and Abel 4.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie