Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cain and Abel 4.9

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Cain and Abel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2014
Rozmiar: 7.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cain and Abel 4.9

Obecnie każdy, kto korzysta z komputera musi znać szereg ustalonych wcześniej haseł. Począwszy od hasła do swojego konta w Windows, przez różnego rodzaju hasła zabezpieczające pliki i foldery po hasła w przeglądarce internetowej. Zdarza się, że któreś z nich po prostu wypadnie nam z głowy. Co wtedy? Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne  i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

Dzięki niemu już nie musimy się stresować w przypadku, kiedy zapomnimy jakiegoś hasła. Całość jest dodatkowo dość prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Program do odzyskiwania haseł wykorzystuje między innymi takie metody, jak:

- rejestracja połączeń VoIP,
- crackowanie zaszyfrowanych haseł poprzez stosowanie słowników,
- dekodowanie pomieszanych haseł,
- "podsłuch" sieci.
Najnowsza odsłona programu może ponadto pochwalić się szybszym działaniem oraz kilkoma nowymi funkcjami, wśród których znajdziemy obsługę protokołów SSH-1 oraz HTTPS i Arp Poison Routing.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cain and Abel 4.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie