Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Jufsoft Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 870 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Czasem zdarza się, że nośnik zostaje uszkodzony, a my tracimy zawarte na nim informacje. Czy nic nie można z tym zrobić? Można. Wystarczy tylko mieć dobry program do odzyskiwania danych. Jeśli żadnego nie masz, download BadCopy Pro 4 z pewnością Cię zainteresuje. Niestety, nie ma pełnej wersji BadCopy Pro 4 za darmo. Ta aplikacja jest w wersji trial, czyli możesz ją testować przez kilka dni bez opłat. Oczywiście jeśli trzeba Ci pomocy od razu, pobierz BadCopy Pro 4 bez wahania – odzyskiwanie danych ogranicza się do kilku kliknięć myszką.

Niewydany po polsku BadCopy Pro 4 pozwala odzyskać dane z płyt CD, DVD, kart pamięci, napędów i dyskietek. Wersja testowa BadCopy Pro 4 do pobrania pozwoli Ci również na odzyskanie utraconych informacji z nośników flash, czyli pendriveów. Nie musisz znać angielskiego, aby przetestować ten program. Wybierasz tu tylko nośnik i rodzaj działania – to wszystko. Nie potrzebna Ci do tych czynności wersja BadCopy Pro 4 pl. Możesz jednak sprawdzić w sieci, czy nie wyszło spolszczenie BadCopy Pro 4, które zwiększy wygodę użytkownika.

Jeżeli potrzebujesz mieć aplikację do odzyskiwania danych, ściągnij BadCopy Pro 4 za free. Pełna wersja kosztuje 40 USD (licencja dla jednego użytkownika) lub 138 USD (licencja dla wielu stanowisk). Program BadCopy Pro 4 działa z Windowsd 7. Nie będzie również problemów z uruchomieniem BadCopy Pro 4 na Vista. Niestety, nie ma wersji BadCopy Pro 4 na Linux, nie pojawiła się także opcja używania BadCopy Pro 4 na Mac. Apliakcja BadCopy Pro 4 jest dla XP i innych systemów z rodziny Windows. Jeżeli szukasz darmowych aplikacji do odzyskiwania danych ze swojego peceta wejdź do działu Odzyskiwanie danych.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BadCopy Pro 4.10 Build 1215Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie