Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Jufsoft Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 870 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1402

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Czasem zdarza się, że nośnik zostaje uszkodzony, a my tracimy zawarte na nim informacje. Czy nic nie można z tym zrobić? Można. Wystarczy tylko mieć dobry program do odzyskiwania danych. Jeśli żadnego nie masz, download BadCopy Pro 4 z pewnością Cię zainteresuje. Niestety, nie ma pełnej wersji BadCopy Pro 4 za darmo. Ta aplikacja jest w wersji trial, czyli możesz ją testować przez kilka dni bez opłat. Oczywiście jeśli trzeba Ci pomocy od razu, pobierz BadCopy Pro 4 bez wahania – odzyskiwanie danych ogranicza się do kilku kliknięć myszką.

Niewydany po polsku BadCopy Pro 4 pozwala odzyskać dane z płyt CD, DVD, kart pamięci, napędów i dyskietek. Wersja testowa BadCopy Pro 4 do pobrania pozwoli Ci również na odzyskanie utraconych informacji z nośników flash, czyli pendriveów. Nie musisz znać angielskiego, aby przetestować ten program. Wybierasz tu tylko nośnik i rodzaj działania – to wszystko. Nie potrzebna Ci do tych czynności wersja BadCopy Pro 4 pl. Możesz jednak sprawdzić w sieci, czy nie wyszło spolszczenie BadCopy Pro 4, które zwiększy wygodę użytkownika.

Jeżeli potrzebujesz mieć aplikację do odzyskiwania danych, ściągnij BadCopy Pro 4 za free. Pełna wersja kosztuje 40 USD (licencja dla jednego użytkownika) lub 138 USD (licencja dla wielu stanowisk). Program BadCopy Pro 4 działa z Windowsd 7. Nie będzie również problemów z uruchomieniem BadCopy Pro 4 na Vista. Niestety, nie ma wersji BadCopy Pro 4 na Linux, nie pojawiła się także opcja używania BadCopy Pro 4 na Mac. Apliakcja BadCopy Pro 4 jest dla XP i innych systemów z rodziny Windows. Jeżeli szukasz darmowych aplikacji do odzyskiwania danych ze swojego peceta wejdź do działu Odzyskiwanie danych.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BadCopy Pro 4.10 Build 1215Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie