Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Undelete 360 2.16

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: File Recovery Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2015
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Undelete 360 2.16

Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera. Całość, pomimo niewielkich rozmiarów (plik instalacyjny zajmuje niespełna 2,5MB) jest w pełni funkcjonalna. Co więcej, za sprawą polskiego menu, z obsługą Undelete 360 nie powinni mieć problemu nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy. Warto wspomnieć, że narzędzie obsługuje następujący systemy plików: NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16, FAT32. Jest więc kompatybilne z większością zainstalowanych w naszych komputerach dysków twardych oraz pamięci przenośnych (pendirve'y, karty pamięci, przenośne dyski twarde).

Producent dodaje, że program najlepiej poradzi sobie z odzyskiwaniem plików z rozszerzeniem: OC, XLS, RTF, PDF, PPT, MDB, HTML, CSV, TXT, PAS, CPP, EML, multimediów AVI, MP3, WAV, WMA, MPG, MOV, ASF i grafiki JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, TGA, EML oraz RAW. Nie zabrakło tutaj także funkcji filtrowana, która pozwala na wybranie tylko określonego rodzaju plików, który chcemy odzyskać. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Undelete 360 2.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie