Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StrongRecovery 3.8.3.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Maciej Drobiński
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2016
Rozmiar: 4,28 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 2

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis StrongRecovery 3.8.3.0

StrongRecovery to bardzo skuteczne i cenione przez wielu użytkowników, proste w obsłudze narzędzie, przeznaczone do odzyskiwania danych. Warto zaznaczyć, że program został stworzony przez polskich programistów. 

Ze względu na wysoką skuteczność, program można wykorzystywać zarówno do odzyskiwania niewielkich plików jak np. zdjęć czy muzyki, jak również dużych baz danych, archiwów itp. Program StrongRecovery świetnie radzi sobie przy odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Dzięki niemu odzyskamy utracone pliki, dokumenty i dane z kart pamięci w formacie SD, xD, CF, MS, MMC, dysków zewnętrznych USB, pamięci typu pendrive, jak również z innych urządzeń wyposażonych w nośniki pamięci. Mowa tu o kamerach, aparatach fotograficznych, smartfonach, tabletach, konsolach itp. 

Jeśli chodzi o obsługiwane systemy plików, program poradzi sobie z NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. Wypada wspomnieć, że StrongRecovery potrafi odzyskać dane zaszyfrowane (standard EFS), jak również skompresowane i znajdujące się na partycjach NTFS. Na uwagę zasługuje z pewnością duża szybkość działania oraz wysoka skuteczność, co w przypadku propozycji konkurencji nie zawsze jest normą. Warto zaznaczyć, że poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu niedawno skasowanych danych (zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów itp.), program jest w stanie przywrócić niewidoczną partycję oraz dyski logiczne.

Z pomocą StrongRecovery odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare). Bardzo istotną i cenioną cechą programu jest również łatwa i intuicyjna obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez zaawansowanej wiedzy i doświadczenia informatycznego będą w stanie wykonać praktycznie wszystkie operacje. A jak to wszystko działa?

Po uruchomieniu StrongRecovery wystarczy wskazać dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Po chwili narzędzie przystąpi do przetwarzania danych nagłówkowych tj. MFT/FAR na wskazanej wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Na liście widoczne są zarówno znajdujące się aktualnie na dysku pliki, jak również te, które zostały z różnych przyczyn usunięte. Oczywiście do dyspozycji mamy sprawne narzędzie filtrujące pliki, aby szybko znaleźć te materiały, które nas interesują. Co dalej?

Aby przywrócić konkretne dane, wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane. Warto pamiętać, że program udostępniany jest w wersji testowej, która pozwala przywrócić maksymalnie 3 pliki o łącznej wielkości 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia, należy zakupić licencję programu w odpowiednim wariancie.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StrongRecovery 3.8.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie