Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StrongRecovery 3.7.6.1

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Maciej Drobiński
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.10.2015
Rozmiar: 4,24 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 36

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis StrongRecovery 3.7.6.1

StrongRecovery to bardzo skuteczne i cenione przez wielu użytkowników, proste w obsłudze narzędzie, przeznaczone do odzyskiwania danych. Warto zaznaczyć, że program został stworzony przez polskich programistów. 

Ze względu na wysoką skuteczność, program można wykorzystywać zarówno do odzyskiwania niewielkich plików jak np. zdjęć czy muzyki, jak również dużych baz danych, archiwów itp. Program StrongRecovery świetnie radzi sobie przy odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Dzięki niemu odzyskamy utracone pliki, dokumenty i dane z kart pamięci w formacie SD, xD, CF, MS, MMC, dysków zewnętrznych USB, pamięci typu pendrive, jak również z innych urządzeń wyposażonych w nośniki pamięci. Mowa tu o kamerach, aparatach fotograficznych, smartfonach, tabletach, konsolach itp. 

Jeśli chodzi o obsługiwane systemy plików, program poradzi sobie z NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. Wypada wspomnieć, że StrongRecovery potrafi odzyskać dane zaszyfrowane (standard EFS), jak również skompresowane i znajdujące się na partycjach NTFS. Na uwagę zasługuje z pewnością duża szybkość działania oraz wysoka skuteczność, co w przypadku propozycji konkurencji nie zawsze jest normą. Oczywiście poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu niedawno skasowanych danych (muzyki, zdjęć, filmów, dokumentów itp.), program jest w stanie przywrócić niewidoczną partycję oraz dyski logiczne. 

Z pomocą StrongRecovery odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare). Kolejną bardzo istotną i cenioną cechą programu jest prosta i intuicyjna obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez zaawansowanej wiedzy i doświadczenia informatycznego będą w stanie wykonać praktycznie wszystkie operacje. A jak to wszystko działa? 

Po uruchomieniu StrongRecovery wystarczy wskazać dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Po chwili narzędzie przystąpi do przetwarzania danych nagłówkowych tj. MFT/FAR na wskazanej wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Na liście widoczne są zarówno znajdujące się aktualnie na dysku pliki, jak również te, które zostały z różnych przyczyn usunięte. Oczywiście do dyspozycji mamy sprawne narzędzie filtrujące pliki, aby szybko znaleźć te materiały, które nas interesują. Co dalej?

Aby przywrócić konkretne dane, wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane. Warto pamiętać, że program udostępniany jest w wersji testowej, która pozwala przywrócić maksymalnie 3 pliki o łącznej wielkości 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia, należy zakupić licencję programu w odpowiednim wariancie. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StrongRecovery 3.7.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie