Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mail PassView 1.81

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.09.2014
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mail PassView 1.81

Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView. Program ten słuzy bowiem do odzyskiwania haseł ze wszystkich najpopularniejszych klientów pocztowych (Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 200/2003/2007, IncrediMail, Netscape 6.x oraz 7.x, Eudora, Mozilla Thunderbird, Gmail oraz wielu, wielu innych).

Całość jest banalnie prosta w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodatkowym atutem programu jest menu w języku polskim. Warto dodać, że poza hasłem, program Mail PassView może wyświetlić takie informacje, jak adres poczty e-mail, jej typ (SMTP, IMAP lub POP3), nazwę serwera, nazwę konta i aplikacji oraz nazwę użytkownika. Z Mail PassView już nigdy nie będziesz musiał się obawiać o to, że stracisz dostęp do swojej skrzynki pocztowej. Warto dodać, że prezentowana aplikacja jest całkowicie darmowa.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mail PassView 1.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie