Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mail PassView 1.81

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.09.2014
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 152

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mail PassView 1.81

Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView. Program ten słuzy bowiem do odzyskiwania haseł ze wszystkich najpopularniejszych klientów pocztowych (Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 200/2003/2007, IncrediMail, Netscape 6.x oraz 7.x, Eudora, Mozilla Thunderbird, Gmail oraz wielu, wielu innych).

Całość jest banalnie prosta w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodatkowym atutem programu jest menu w języku polskim. Warto dodać, że poza hasłem, program Mail PassView może wyświetlić takie informacje, jak adres poczty e-mail, jej typ (SMTP, IMAP lub POP3), nazwę serwera, nazwę konta i aplikacji oraz nazwę użytkownika. Z Mail PassView już nigdy nie będziesz musiał się obawiać o to, że stracisz dostęp do swojej skrzynki pocztowej. Warto dodać, że prezentowana aplikacja jest całkowicie darmowa.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mail PassView 1.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie