Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LicenseCrawler 1.52 build 930

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Martin Klinzmann
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 30.11.2015
Rozmiar: 1,34 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis LicenseCrawler 1.52 build 930

LicenseCrawler to w pełni bezpłatny i bardzo przydatny, szczególnie roztargnionym użytkownikom, niewielki program do wyświetlania wszelkich numerów seryjnych, licencji programów, kodów i kluczy aktywacyjnych programów. Narzędzie poradzi sobie z większością programów, które zostały zainstalowane na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows. 

Program LicenseCrawler jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy po prostu zgubili lub zapomnieli kodów lub kluczy aktywacyjnych do zakupionych wcześniej i zainstalowanych w systemie programów. Wielokrotnie zdarza się, że już po zakupie oprogramowania gubimy dołączony do niego kod, kasujemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym itp. W większości przypadków taka zguba uniemożliwia ponowne zainstalowanie programu, ale za pomocą LicenseCrawler możemy szybko i skutecznie odzyskać niezbędne dane.

Narzędzie sprawnie i bez problemów sprawdza cały rejestr systemu Windows w poszukiwaniu wszystkich niezbędnych informacji. LicenseCrawler poradzi sobie z odzyskiwaniem kluczy produktów niemal wszystkich aplikacji dostępnych na rynku, włączając w to system operacyjny Windows. Program jest w stanie odzyskać klucz do systemu od wersji 95 aż po najnowszą odsłonę – Windows 10. Oprócz tego możemy odzyskać klucze do takich programów i pakietów narzędzi, jak Microsoft Office, Nero czy też VMWare. Szczegółowe informacje na temat każdego zainstalowanego programu są wyświetlane w przejrzystej i czytelnej formie. Znajdziemy tam ID programu, jego typ, numer seryjny itp. 

Oczywiście LicenseCrawler jest w pełni bezpieczny i sprawdzony pod kątem jakichkolwiek niebezpiecznych lub złośliwych komponentów, choć niektóre antywirusy mogą zgłaszać zagrożenie. Kolejną zaletą jest fakt, że narzędzie dostępne jest w postaci wersji portable, dzięki czemu możemy przechowywać go na przenośnej pamięci USB i korzystać na każdym komputerze bez konieczności instalacji. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LicenseCrawler 1.52 build 930Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie