Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LicenseCrawler 1.52 build 930

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Martin Klinzmann
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 30.11.2015
Rozmiar: 1,34 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis LicenseCrawler 1.52 build 930

LicenseCrawler to w pełni bezpłatny i bardzo przydatny, szczególnie roztargnionym użytkownikom, niewielki program do wyświetlania wszelkich numerów seryjnych, licencji programów, kodów i kluczy aktywacyjnych programów. Narzędzie poradzi sobie z większością programów, które zostały zainstalowane na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows. 

Program LicenseCrawler jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy po prostu zgubili lub zapomnieli kodów lub kluczy aktywacyjnych do zakupionych wcześniej i zainstalowanych w systemie programów. Wielokrotnie zdarza się, że już po zakupie oprogramowania gubimy dołączony do niego kod, kasujemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym itp. W większości przypadków taka zguba uniemożliwia ponowne zainstalowanie programu, ale za pomocą LicenseCrawler możemy szybko i skutecznie odzyskać niezbędne dane.

Narzędzie sprawnie i bez problemów sprawdza cały rejestr systemu Windows w poszukiwaniu wszystkich niezbędnych informacji. LicenseCrawler poradzi sobie z odzyskiwaniem kluczy produktów niemal wszystkich aplikacji dostępnych na rynku, włączając w to system operacyjny Windows. Program jest w stanie odzyskać klucz do systemu od wersji 95 aż po najnowszą odsłonę – Windows 10. Oprócz tego możemy odzyskać klucze do takich programów i pakietów narzędzi, jak Microsoft Office, Nero czy też VMWare. Szczegółowe informacje na temat każdego zainstalowanego programu są wyświetlane w przejrzystej i czytelnej formie. Znajdziemy tam ID programu, jego typ, numer seryjny itp. 

Oczywiście LicenseCrawler jest w pełni bezpieczny i sprawdzony pod kątem jakichkolwiek niebezpiecznych lub złośliwych komponentów, choć niektóre antywirusy mogą zgłaszać zagrożenie. Kolejną zaletą jest fakt, że narzędzie dostępne jest w postaci wersji portable, dzięki czemu możemy przechowywać go na przenośnej pamięci USB i korzystać na każdym komputerze bez konieczności instalacji. 

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LicenseCrawler 1.52 build 930Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie