Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskDigger 1.7

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Dmitry Brant
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 69

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DiskDigger 1.7

DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane. Dzięki prezentowanej aplikacji możemy przywrócić usunięte pliki (skasowane przez przypadek, bądź poprzez różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie). Twórcy oddali do naszej dyspozycji dwa tryby: Dig Deep oraz Dig Deeper. Za pomocą pierwszego możemy odzyskać dane z dysków twardych w formatach FAT, NTFS oraz exFAT.

Mamy tutaj także do czynienia z filtrowaniem wyszukiwanych plików pod kątem rozmiaru oraz nazwy. Drugi tryb zaś pozwala na dokładną analizę dysku twardego lub innego urządzenia do przechowywania danych w poszukiwaniu określonego rodzaju plików (dokumenty, zdjęcia, filmy, archiwa, muzyka, itd).

Warto dodać, że aplikacja DiskDigger współpracuje ze wszystkimi rodzajami dysków (dyski twarde, SSD, karty pamięci, pendrive'y, itd). Całość jest do tego niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu dostępnego także w języku polskim.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskDigger 1.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie