Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskDigger 1.7

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Dmitry Brant
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 65

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DiskDigger 1.7

DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane. Dzięki prezentowanej aplikacji możemy przywrócić usunięte pliki (skasowane przez przypadek, bądź poprzez różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie). Twórcy oddali do naszej dyspozycji dwa tryby: Dig Deep oraz Dig Deeper. Za pomocą pierwszego możemy odzyskać dane z dysków twardych w formatach FAT, NTFS oraz exFAT.

Mamy tutaj także do czynienia z filtrowaniem wyszukiwanych plików pod kątem rozmiaru oraz nazwy. Drugi tryb zaś pozwala na dokładną analizę dysku twardego lub innego urządzenia do przechowywania danych w poszukiwaniu określonego rodzaju plików (dokumenty, zdjęcia, filmy, archiwa, muzyka, itd).

Warto dodać, że aplikacja DiskDigger współpracuje ze wszystkimi rodzajami dysków (dyski twarde, SSD, karty pamięci, pendrive'y, itd). Całość jest do tego niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu dostępnego także w języku polskim.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskDigger 1.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie