Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BulletProof File Copy 1.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: +c0rdat
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 50

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BulletProof File Copy 1.5

BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek. Jeśli podczas próby odczytania danych ze wcześniej wspomnianych nośników ujrzymy komunikat mówiący o tym, że system nie może czytać z określonego urządzenia to jeszcze nic straconego. Z pomocą przychodzi wspomniana na początku aplikacja.

Jej działanie polega na próbie kopiowania wskazanego przez użytkownika fragmentu dysku na dysk twardy naszego komputera przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej struktury plików. Te fragmenty, który zostały fizycznie uszkodzone, zostają niejako "wypełnione" przez program tak, aby pozostałą część danych można było bez problemu odczytać. Narzędzie to może przydać się zarówno w domu, jak i w pracy przy odzyskiwaniu ważnych dokumentów, dla których zapomnieliśmy zrobić kopii zapasowych. Warunkiem koniecznym do poprawnego działania BulletProof File Copy jest możliwość odczytu całej struktury folderów i plików z uszkodzonego nośnika.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BulletProof File Copy 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie