Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BulletProof File Copy 1.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: +c0rdat
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 50

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BulletProof File Copy 1.5

BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek. Jeśli podczas próby odczytania danych ze wcześniej wspomnianych nośników ujrzymy komunikat mówiący o tym, że system nie może czytać z określonego urządzenia to jeszcze nic straconego. Z pomocą przychodzi wspomniana na początku aplikacja.

Jej działanie polega na próbie kopiowania wskazanego przez użytkownika fragmentu dysku na dysk twardy naszego komputera przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej struktury plików. Te fragmenty, który zostały fizycznie uszkodzone, zostają niejako "wypełnione" przez program tak, aby pozostałą część danych można było bez problemu odczytać. Narzędzie to może przydać się zarówno w domu, jak i w pracy przy odzyskiwaniu ważnych dokumentów, dla których zapomnieliśmy zrobić kopii zapasowych. Warunkiem koniecznym do poprawnego działania BulletProof File Copy jest możliwość odczytu całej struktury folderów i plików z uszkodzonego nośnika.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • IE Password Decryptor

  IE Password Decryptor to proste w użyciu, zajmujące niewiele miejsca i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać wszystkie hasła, które użytkownik zapisał w przeglądarce Internet Explorer .

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BulletProof File Copy 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie