Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics File Recovery 5.3

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 107

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Auslogics File Recovery 5.3

Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych (dyski zewnętrzne, karty pamięci, pendrive'y). Program umożliwia dostęp do plików, które zostały skasowane przez przypadek lub za pośrednictwem złośliwego oprogramowania.

Przez cały proces przeprowadzi nas intuicyjny kreator odzyskiwania. Za jego pomocą, krok po kroku dowiemy się co robić, aby odzyskać pliki, na których najbardziej nam zależy. Warto dodać, że Auslogics File Recovery współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami dysków: FAT 16, FAT 32, NTFS, exFAT, NTFS5 oraz z urządzeniami wyposażonymi w złącza typu SCSI, SATA, USB, FireWifre i IDE, jak również najpopularniejszymi kartami pamięci. 

Do pozostałych funkcji programy zaliczyć należy także możliwość filtrowania wyników po zakończeniu analizy wybranego dysku, oczyszczanie nośników z niepotrzebnych danych, jak również trwałe usuwanie danych bez możliwości ich późniejszego odzyskania.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • LicenseCrawler

  Bezpłatny program przeznaczony do wyszukiwania i wyświetlania numerów seryjnych, licencji oraz kluczy aktywacyjnych programów zainstalowanych na komputerze z systemem Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics File Recovery 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie