Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Undeleter 1.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 9.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ashampoo Undeleter 1.0

Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych. Aplikacja została pozbawiona zbędnych funkcjonalności, by jej obsługa nie stanowiła najmniejszego problemu nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Jak to działa? Aby odzyskać utracone pliki należy najpierw wskazać dysk, aby program mógł go przeskanować. Następnie uruchamiamy proces odzyskiwania i gotowe!

Po chwili powinna pojawić się lista ze wszystkimi odzyskanymi przez Ashampoo Undeleter plikami, które zostały skasowane w ostatnim czasie. Na liście poza nazwą plików znajdziemy także informacje na temat ich rozmiaru, rozszerzenia oraz statusu. Z listy wybieramy pliki, które nas interesują i po wskazaniu odpowiedniej lokalizacji, zapisujemy. Cały proces przebiega niezwykle szybko i nie stanowi najmniejszego problemu nawet dla laika.

Warunkiem koniecznym do bezpłatnego korzystania z programu Ashampoo Undeleter jest rejestracja na stronie producenta.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • Auslogics File Recovery

  Auslogics File Recovery to kolejne już na rynku, niezwykle proste w obsłudze narzędzie pozwalające na odzyskiwanie skasowanych danych zarówno z dysku twardego naszego komputera, jak i z różnego rodzaju pamięci przenośnych.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Undeleter 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie