Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Undeleter 1.0

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 9.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ashampoo Undeleter 1.0

Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych. Aplikacja została pozbawiona zbędnych funkcjonalności, by jej obsługa nie stanowiła najmniejszego problemu nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Jak to działa? Aby odzyskać utracone pliki należy najpierw wskazać dysk, aby program mógł go przeskanować. Następnie uruchamiamy proces odzyskiwania i gotowe!

Po chwili powinna pojawić się lista ze wszystkimi odzyskanymi przez Ashampoo Undeleter plikami, które zostały skasowane w ostatnim czasie. Na liście poza nazwą plików znajdziemy także informacje na temat ich rozmiaru, rozszerzenia oraz statusu. Z listy wybieramy pliki, które nas interesują i po wskazaniu odpowiedniej lokalizacji, zapisujemy. Cały proces przebiega niezwykle szybko i nie stanowi najmniejszego problemu nawet dla laika.

Warunkiem koniecznym do bezpłatnego korzystania z programu Ashampoo Undeleter jest rejestracja na stronie producenta.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Advanced Disk Recovery

  Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Undeleter 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie