Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Disk Recovery 2.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Systweak Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.04.2014
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 245

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Advanced Disk Recovery 2.5

Czasem zdarza się, że utracimy naprawdę ważne dane z dysku twardego, pendrive'a czy innego nośnika przez przypadkowe skasowanie lub uszkodzenie pliku. Sytuację jednak bardzo często da się uratować za sprawą specjalistycznego oprogramowania. Jednym z wartych polecenia programów do odzyskiwania danych bez wątpienia jest Advanced Disk Recovery. Poza przywracaniem danych z urządzeń typu dysk twardy, SSD czy pendrive'y i karty pamięci, potrafi on także odzyskać pliki z porysowanych płyt CD i DVD.

To wszystko dzięki zaimplementowanym zaawansowanym mechanizmom, które w pierwszej fazie skanują nośnik, a później starają się odzyskać uszkodzone lub skasowane dane. Całość dodatkowo jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki intuicyjnemu, graficznemu menu. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by rozpocząć operację odzyskiwania. Użytkownik może skorzystać z jednego z dwóch dostępnych trybów skanowania: szybki, zalecany w przypadku odzyskiwania niedawno wymazanych danych oraz pełny, kiedy chcemy odzyskać pliki skasowane dłuższy czas temu lub dokumenty z uszkodzonych mechanicznie nośników optycznych. Testowa wersja programu Advanced Disk Recovery pozwala na skorzystanie ze wszystkich jego funkcjonalności przez okres 15 dni.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • WinHex

  Darmowy WinHex 15 to uniwersalny edytor heksadecymalny, który jest dość dobrą pomocą przy zabezpieczaniu danych i odzyskiwaniu informacji. Pełna wersja WinHex 15 jest do pobrania w każdej chwili – jeśli potrzebujesz zabezpieczenia swoich danych , powinieneś się nią zainteresować.

 • Ashampoo Undeleter

  Ashampoo Undeleter to proste w obsłudze, niezwykle szybkie i przede wszystkim darmowe narzędzie służące do odzyskiwania skasowanych danych.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • Passware Kit Enterprise

  We współczesnym świecie wiele stron i programów można zabezpieczyć hasłem, a także podanie hasła i nazwy użytkownika jest jedynym sposobem na dostanie się „do środka”. Jeśli jednak zdarzy się, że człowiek zapomni swoje hasło, sytuacja staje się niewesoła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Disk Recovery 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie