Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XPlite/2000lite 1.9

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: LitePC Technologies Pty Ltd
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 0.7 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 903

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis XPlite/2000lite 1.9

XpLite/2000Lite to program służący do precyzyjnej i szczegółowej konfiguracji systemu Windows w wersjach XP i 2000.

XpLite/2000Lite daje do stęp do kilkuset parametrów konfiguracyjnych obu syste­mów dzięki czemu każdy użytkownik może dowolnie konfigurować swoje środowisko bez konieczności dokonywania ryzykownych zmian w rejestrze systemowym.

Aplikacja daje oprócz dostępu do parametrów konfiguracyjnych daje również możliwość usuwania niechcianych lub zbędnych elementów systemu przez co wydatnie można zmniejszyć ilość miejsca, którą Windows zajmuje na dysku twardym komputera.
­

Podobne Narzędzia systemowe

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XPlite/2000lite 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie