Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XPlite/2000lite 1.9

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: LitePC Technologies Pty Ltd
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 0.7 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 899

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis XPlite/2000lite 1.9

XpLite/2000Lite to program służący do precyzyjnej i szczegółowej konfiguracji systemu Windows w wersjach XP i 2000.

XpLite/2000Lite daje do stęp do kilkuset parametrów konfiguracyjnych obu syste­mów dzięki czemu każdy użytkownik może dowolnie konfigurować swoje środowisko bez konieczności dokonywania ryzykownych zmian w rejestrze systemowym.

Aplikacja daje oprócz dostępu do parametrów konfiguracyjnych daje również możliwość usuwania niechcianych lub zbędnych elementów systemu przez co wydatnie można zmniejszyć ilość miejsca, którą Windows zajmuje na dysku twardym komputera.
­

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XPlite/2000lite 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie