Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 5.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2010
Rozmiar: 4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 736

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 5.5

Podczas intensywnego używania komputera osadza się w rejestrze sporo śmieci. Są to niepotrzebne biblioteki, nieaktualne wpisy czy też resztki plików odinstalowanych programów i aplikacji. Jak się tego pozbyć? Z pomocą przychodzi Wise Registry Cleaner 5.5. Jest to niewielki programik, którego celem jest odnalezienie tych „śmieci” i usunięcie ich na dobre. Na tym nie koniec zalet aplikacji – pozwala ona również na utworzenie kopii zapasowej rejestru, jeżeli więc użytkownik sam usunie jakiś ważny wpis, można go potem łatwo odzyskać.

Download Wise Registry Cleaner zajmuje chwilę – plik do pobrania ma ledwie ponad 2 MB. Po przeskanowaniu rejestru otrzymujemy pełny raport na temat niepotrzebnych lub bezużytecznych plików, zaś jedynym zadaniem użytkownika jest potwierdzenie chęci ich usunięcia lub tez odznaczenie wybranych pozycji. Jako że Wise Registry Cleaner jest po polsku, każdy bez trudu poradzi sobie z jego obsługą. Dodatkową zaletą aplikacji jest to, że Wise Registry Cleaner jest za free i za jego pobranie nie trzeba płacić ani grosza.

Jeśli więc chcesz mieć czysty system, a co za tym idzie, działający bardziej optymalnie, pobierz Cleaner z tej właśnie strony. Działa on bez problemu na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Widnows. Można więc stosować go skutecznie na Vista i XP, także i pod Windows 7 Wise Registry Cleaner nie zawodzi i sprawnie wyszukuje wszelkie niepotrzebne elementy zalegające w systemie. Jest to programik przydatny dla każdego użytkownika komputera i powinien stanowić jedną z niezbędnych aplikacji na każdym twardy dysku. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie