Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 5.31

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
Rozmiar: 2,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 5.31

Wise Registry Cleaner 5 to najnowszy program ze znanej I lubianej serii aplikacji służących do oczyszczania twardego dysku z niepotrzebnej zawartości. Co prawda istnieje wersja płatna programu – ma ona słówko PRO w tytule – jednak prezentowana tutaj odsłona  jest za free. Jeżeli więc szukasz dobrej aplikacji do oczyszczenia systemu, wypróbuj ją!

Mamy wersję Wise Registry Cleaner 5 po polsku, jednak program mógłbyś uruchomić nawet i bez naszego języka. Dlaczego? Sam wyszukuje pozostałości po usuniętych aplikacjach i podsuwa Ci je z pytaniem, czy usunąć. Twoim zadaniem jest tylko potwierdzenie operacji lub jej zabronienie. Wise Registry Cleaner 5 pl oczyści Twój rejestr, co wpłynie pozytywnie na szybkość pracy system, a co za tym idzie – wydajność komputera. W trosce o Twoje bezpieczeństwo przy pierwszym uruchomieniu programu tworzony jest punkt przywracania systemu, co ustrzeże Cię przed skutkami przypadkowych zniszczeń wpisów. Download Wise Registry Cleaner 5 trwa moment – plik to tylko 2,5 MB. Pobierz go, bo naprawdę warto! Aplikacja dogłębnie skanuje rejestr, wychwytując w nim wszystkie niepotrzebne rzeczy.  Dlatego też masz pewność, że na twardych dyskach nie zostaną żadne niepotrzebne rzeczy. Oczywiście uruchomisz Wise Registry Cleaner 5 pod XP. Nie będzie również problemów z działaniem Wise Registry Cleaner 5 na Vista. Podobnie i pod Windows 7 Wise Registry Cleaner 5 spisuje się bez zarzutu.

Nie zwlekaj więc. Wise Registry Cleaner 5 jest do pobrania z tej strony. Zrób porządki na swoim komputerze dzięki tej użytecznej aplikacji, którą pobierzesz błyskawicznie. Z pewnością zyskasz dzięki niej na szybkości działania systemu oraz jego wydajności. Spróbuj to samemu. Sprawdź także podobne aplikacje, w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 5.31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie