Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 5.31

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
Rozmiar: 2,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 5.31

Wise Registry Cleaner 5 to najnowszy program ze znanej I lubianej serii aplikacji służących do oczyszczania twardego dysku z niepotrzebnej zawartości. Co prawda istnieje wersja płatna programu – ma ona słówko PRO w tytule – jednak prezentowana tutaj odsłona  jest za free. Jeżeli więc szukasz dobrej aplikacji do oczyszczenia systemu, wypróbuj ją!

Mamy wersję Wise Registry Cleaner 5 po polsku, jednak program mógłbyś uruchomić nawet i bez naszego języka. Dlaczego? Sam wyszukuje pozostałości po usuniętych aplikacjach i podsuwa Ci je z pytaniem, czy usunąć. Twoim zadaniem jest tylko potwierdzenie operacji lub jej zabronienie. Wise Registry Cleaner 5 pl oczyści Twój rejestr, co wpłynie pozytywnie na szybkość pracy system, a co za tym idzie – wydajność komputera. W trosce o Twoje bezpieczeństwo przy pierwszym uruchomieniu programu tworzony jest punkt przywracania systemu, co ustrzeże Cię przed skutkami przypadkowych zniszczeń wpisów. Download Wise Registry Cleaner 5 trwa moment – plik to tylko 2,5 MB. Pobierz go, bo naprawdę warto! Aplikacja dogłębnie skanuje rejestr, wychwytując w nim wszystkie niepotrzebne rzeczy.  Dlatego też masz pewność, że na twardych dyskach nie zostaną żadne niepotrzebne rzeczy. Oczywiście uruchomisz Wise Registry Cleaner 5 pod XP. Nie będzie również problemów z działaniem Wise Registry Cleaner 5 na Vista. Podobnie i pod Windows 7 Wise Registry Cleaner 5 spisuje się bez zarzutu.

Nie zwlekaj więc. Wise Registry Cleaner 5 jest do pobrania z tej strony. Zrób porządki na swoim komputerze dzięki tej użytecznej aplikacji, którą pobierzesz błyskawicznie. Z pewnością zyskasz dzięki niej na szybkości działania systemu oraz jego wydajności. Spróbuj to samemu. Sprawdź także podobne aplikacje, w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 5.31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie