Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to świetna urządzenie przeznaczone do czyszczenia niepotrzebnych plików z Twojego systemu operacyjnego. Jego działanie jest w pełni automatyczne – sam szuka niepotrzebnych plików i proponuje ich likwidację, zaś Twoim zadaniem jest tylko zatwierdzenie tej decyzji. Dlatego choć nie ma Wise Disk Cleaner po polsku, nie potrzebna Ci znajomość języka obcego do jego obsługi.

Jeśli więc chcesz mieć dobrą aplikację do likwidowania zalegających system resztek programów i bibliotek, ściągnij go. Download Wise Disk Cleaner nie kosztuje ani grosza. Kliknij na poniższy link, aby zaczęło się pobieranie. Zobacz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie