Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to świetna urządzenie przeznaczone do czyszczenia niepotrzebnych plików z Twojego systemu operacyjnego. Jego działanie jest w pełni automatyczne – sam szuka niepotrzebnych plików i proponuje ich likwidację, zaś Twoim zadaniem jest tylko zatwierdzenie tej decyzji. Dlatego choć nie ma Wise Disk Cleaner po polsku, nie potrzebna Ci znajomość języka obcego do jego obsługi.

Jeśli więc chcesz mieć dobrą aplikację do likwidowania zalegających system resztek programów i bibliotek, ściągnij go. Download Wise Disk Cleaner nie kosztuje ani grosza. Kliknij na poniższy link, aby zaczęło się pobieranie. Zobacz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • JetClean

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 3.73 Build 131Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie