Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 597

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to aplikacja przeznaczona do robienia porządków na twardych dyskach Twojego systemu. Sam wyszukuje i likwiduje niepotrzebne pliki, co zabiera z Ciebie ten obowiązek. Download Wise Disk Cleaner to kwestia kilku chwil, a pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu.

Niestety, nie jest dostępny Wise Disk Cleaner po polsku, jednak nawet nie znając języka obcego z pewnością łatwo poradzisz. Obsługa tej aplikacji jest dziecinnie prosta. Twoja rola to tylko potwierdzenie, czy znalezione przez aplikację pliki mają zostać skasowane. Nic bardziej prostszego, prawda? Spróbuj tego samemu – aplikacja jest do pobrania z tej właśnie strony. Narzędzia systemowe do pobrania za free.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie