Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 597

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to aplikacja przeznaczona do robienia porządków na twardych dyskach Twojego systemu. Sam wyszukuje i likwiduje niepotrzebne pliki, co zabiera z Ciebie ten obowiązek. Download Wise Disk Cleaner to kwestia kilku chwil, a pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu.

Niestety, nie jest dostępny Wise Disk Cleaner po polsku, jednak nawet nie znając języka obcego z pewnością łatwo poradzisz. Obsługa tej aplikacji jest dziecinnie prosta. Twoja rola to tylko potwierdzenie, czy znalezione przez aplikację pliki mają zostać skasowane. Nic bardziej prostszego, prawda? Spróbuj tego samemu – aplikacja jest do pobrania z tej właśnie strony. Narzędzia systemowe do pobrania za free.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 3.64 3.72 Build 129Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie