Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Disk Cleaner 3.74 Build 127

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 383

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Disk Cleaner 3.74 Build 127

Wise Disk Cleaner to doskonała aplikacja do porządkowania dysków twardych.


Program sam rozpoznaje pliki (ma ich w bazie ponad 50, a dodatkowo można samemu definiowac następne) niepotrzebne do dalszego funkcjonowania systemu i usuwa je z dysku, program posiada również funkcje kasowania i kopiowania. Zobacz najnowszą wersje aplikacji do pobrania tutaj: Wise Disk Cleaner

Podobne Narzędzia systemowe

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Disk Cleaner 3.74 Build 127Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie