Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 424

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to doskonała aplikacja do robienia porządków na dysku twardym twojego komputera. Jeśli nie chce Ci się samemu wyszukiwać i likwidować niepotrzebnych plików, z pewnością Cię zainteresuje. Download Wise Disk Cleaner trwa moment (1,1 MB instalki), ale pozwala zaoszczędzić wiele godzin.

Co prawda nie jest dostępny Wise Disk Cleaner po polsku, jednak nawet nie znając języka obcego z pewnością łatwo poradzisz sobie z jego obsługą, która jest dziecinnie prosta. Program sam wyszukuje zbędne pliki, zas twoja rola to tylko potwierdzenie, czy maja być skasowane. Sprawdź to samemu! Zobacz także inne podobne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie