Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 427

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120

Dostępny za free Wise Disk Cleaner to doskonała aplikacja do robienia porządków na dysku twardym twojego komputera. Jeśli nie chce Ci się samemu wyszukiwać i likwidować niepotrzebnych plików, z pewnością Cię zainteresuje. Download Wise Disk Cleaner trwa moment (1,1 MB instalki), ale pozwala zaoszczędzić wiele godzin.

Co prawda nie jest dostępny Wise Disk Cleaner po polsku, jednak nawet nie znając języka obcego z pewnością łatwo poradzisz sobie z jego obsługą, która jest dziecinnie prosta. Program sam wyszukuje zbędne pliki, zas twoja rola to tylko potwierdzenie, czy maja być skasowane. Sprawdź to samemu! Zobacz także inne podobne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Disk Cleaner 3.51 Build 120Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie