Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Disk Cleaner 7.71

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.09.2010
Data modyfikacji: 17.12.2012
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 378

Brak

Opis Wise Disk Cleaner 7.71

Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie systemu ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier. Co za tym idzie, system działa szybciej i sprawniej, więc download Wise Disk Cleaner można polecić każdemu. Aplikacja rozróżnia ponad 50 typów niepotrzebnych plików, nadto można samemu zdefiniować, jakiego rodzaju program ma usuwać. Po przeskanowaniu systemu wybrane pliki można albo umieścić koszu, albo od razu usunąć na zawsze.

Wise Disk Cleaner dostępny za darmo, pozwala też na zyskanie miejsca na twardym dysku. Usunięte, niepotrzebne pliki mogą zajmować nawet kilkaset megabajtów! Bezpłatna wersja przeznaczona jest do użytku domowego, można tez nabyć do firmy wersję Pro programu. Ma ona dodatkową funkcję tworzenia listy usuwanych plików w formacie zgodnym z Excelem, a także tworzenia ich kopii i magazynowanie w wybranej lokalizacji. Dużym plusem aplikacji w obu wersjach jest fakt, że wydano Wise Disk Cleaner po polsku.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, program przeznaczony jest pod Windows. Można więc używać go na XP i Vista. Wise Disk Cleaner pod Windows 7 również spisuje się bez zarzutu. Polecamy go każdemu użytkownikowi, który tylko chce zrobić porządki w swoim systemie. Operacja skanowania raz w miesiącu – oczywiście przy użyciu Wise Disk Cleaner – pozwoli utrzymać komputer w należytej „higienie” oraz spowoduje, że będzie on pracować z maksymalną mocą. A co najważniejsze – nie zapłacimy za to ani grosza!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Disk Cleaner 7.71Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie