Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Disk Cleaner 7.71

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.09.2010
Data modyfikacji: 17.12.2012
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 382

Brak

Opis Wise Disk Cleaner 7.71

Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie systemu ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier. Co za tym idzie, system działa szybciej i sprawniej, więc download Wise Disk Cleaner można polecić każdemu. Aplikacja rozróżnia ponad 50 typów niepotrzebnych plików, nadto można samemu zdefiniować, jakiego rodzaju program ma usuwać. Po przeskanowaniu systemu wybrane pliki można albo umieścić koszu, albo od razu usunąć na zawsze.

Wise Disk Cleaner dostępny za darmo, pozwala też na zyskanie miejsca na twardym dysku. Usunięte, niepotrzebne pliki mogą zajmować nawet kilkaset megabajtów! Bezpłatna wersja przeznaczona jest do użytku domowego, można tez nabyć do firmy wersję Pro programu. Ma ona dodatkową funkcję tworzenia listy usuwanych plików w formacie zgodnym z Excelem, a także tworzenia ich kopii i magazynowanie w wybranej lokalizacji. Dużym plusem aplikacji w obu wersjach jest fakt, że wydano Wise Disk Cleaner po polsku.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, program przeznaczony jest pod Windows. Można więc używać go na XP i Vista. Wise Disk Cleaner pod Windows 7 również spisuje się bez zarzutu. Polecamy go każdemu użytkownikowi, który tylko chce zrobić porządki w swoim systemie. Operacja skanowania raz w miesiącu – oczywiście przy użyciu Wise Disk Cleaner – pozwoli utrzymać komputer w należytej „higienie” oraz spowoduje, że będzie on pracować z maksymalną mocą. A co najważniejsze – nie zapłacimy za to ani grosza!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Disk Cleaner 7.71Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie