Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Care 365 2.99

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2014
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 8
Liczba pobrań: 86

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wise Care 365 2.99

Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich. Po zainstalowaniu, pakiet ten początkowo skanuje nasz komputer w poszukiwaniu różnych dziur oraz rzeczy, które można zoptymalizować właśnie pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki tym procesom zostaje jednocześnie przyspieszone działanie naszego sprzętu (optymalizacja systemu operacyjnego).

Ponadto program zaoferuje dodatkowe moduły służące do czyszczenia dysków twardych z pozostałości po odinstalowanych programach oraz innych, szeroko pojętych śmieci, jak również wszystkich aktywności użytkownika, gdzie zostały zapisane jakiegokolwiek dane (historia przeglądarki, ostatnio otwierane dokumenty, pliki cookie). Nie zabrakło tutaj także modułu odpowiedzialnego za zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami oraz usługami systemu operacyjnego. Możemy je w dowolny sposób konfigurować, dezaktywować lub zmieniać. Całość dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Care 365 2.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie