Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Care 365 2.99

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2014
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 8
Liczba pobrań: 85

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wise Care 365 2.99

Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich. Po zainstalowaniu, pakiet ten początkowo skanuje nasz komputer w poszukiwaniu różnych dziur oraz rzeczy, które można zoptymalizować właśnie pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki tym procesom zostaje jednocześnie przyspieszone działanie naszego sprzętu (optymalizacja systemu operacyjnego).

Ponadto program zaoferuje dodatkowe moduły służące do czyszczenia dysków twardych z pozostałości po odinstalowanych programach oraz innych, szeroko pojętych śmieci, jak również wszystkich aktywności użytkownika, gdzie zostały zapisane jakiegokolwiek dane (historia przeglądarki, ostatnio otwierane dokumenty, pliki cookie). Nie zabrakło tutaj także modułu odpowiedzialnego za zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami oraz usługami systemu operacyjnego. Możemy je w dowolny sposób konfigurować, dezaktywować lub zmieniać. Całość dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Care 365 2.99



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie